Taking too long? Close loading screen.
Сторінка завантажується...

НОВИНИ УЗТ

ДІЗНАЙТЕСЬ ОСТАННІ ПОДІЇ ІЗ ЖИТТЯ УЗТ

Випуск бакалаврів спеціальності 275 “Транспортні технології (на залізничному транспорті)”

30 червня – останній день поточного навчального року для бакалавратури. Закінчилися сесії, атестації, відшуміли випуски нових бакалаврів спеціальності 275 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)». Ми дякуємо всім, хто працював і навчався разом з нами! Шановні
Детальніше

Підсумкова кваліфікаційна атестація випускників денної форми навчання освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 275 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)»

Кінець червня – завершення навчання в бакалавратурі. На факультеті Управління залізничним транспортом успішно відбулася підсумкова кваліфікаційна атестація випускників денної форми навчання освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 275 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)». Вітаємо і бажаємо нових
Детальніше

Екскурсія в літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка

Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка – перший музей Кобзаря, створений в 1928 р. Щоб відчути його Київ, який він називав містом своєї любові, студенти факультету Управління залізничним транспортом завітали в цей затишний дім.  
Детальніше

Міжнародна студентська конференція зі спеціальності “Транспортні технології”

Вітаємо нашого студента магістратури спеціальності 275 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)», Богдана Ісмаілова, з перемогою та призовим місцем у фаховій міжнародній конференції зі спеціальності Транспортні технології. Бажаємо ще багато успіхів в професійній та науковій діяльності!
Детальніше