Taking too long? Close loading screen.
Сторінка завантажується...

ДУНАЙСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ МОРСЬКОГО ТА РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ

ПРО ФАКУЛЬТЕТ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДУНАЙСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ МОРСЬКОГО ТА РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ

Привітальне слово декана

 

            Шановні добродії!

Дунайський факультет морського та річкового транспорту у місті Ізмаїлі – молодий структурний підрозділ, який був створений у 2013 році на базі Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

Факультет здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем

«бакалавр» за спеціальністю 271 Річковий та морський транспорт, спеціалізаціями:

 • НАВІГАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ СУДНАМИ;
 • УПРАВЛІННЯ СУДНОВИМИ ТЕХНІЧНИМИ СИСТЕМАМИ ТА КОМПЛЕКСАМИ;
 • ЕКСПЛУАТАЦІЯ СУДНОВОГО ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ТА ЗАСОБІВ АВТОМАТИКИ.

Дунайський факультет морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій забезпечує неперервну підготовку конкурентоспроможних фахівців за міжнародними стандартами. Тому випускники факультету обіймають найоплаченіші та найпрестижніші посади на сучасному ринку праці. Випускники спеціальності «Судноводіння» мають можливість працювати на посадах: капітан, помічник капітана на морських та річкових суднах, керівник кадрами в МРТ компаніях; випускники спеціальності «Експлуатація суднових енергетичних установок»: механік, помічник механіка на морських та річкових суднах, керівні кадри в морських та річкових портах, судноремонтних та суднобудівних заводах.

Факультет надає можливість:

– проживання іногородніх в гуртожитку;

– підготовки фахівців за скороченим терміном навчання на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»;

– отримання другої вищої освіти.

На факультеті створені сприятливі умови для здійснення професійної та практичної підготовки студентів, розвитку особистісного потенціалу, міжнародної співпраці, креативних якостей кожної особистості. На Дунайському факультеті започатковані та підтримуються традиції, що згуртовують колектив співробітників та студентів.

Майбутні фахівці мають змогу опанувати необхідні вміння у справжніх майстрів своєї справи, серед яких висококваліфіковані викладачі: кандидати та доктори наук, капітани далекого плавання з великим досвідом роботи, механіки І та ІІ класу, які діляться своїм практичним досвідом зі студентами.

Професорсько-викладацький склад факультету успішно впроваджує в навчальний процес нові інноваційні технології в галузі вищої морської освіти. Особлива увага приділяється виконанню Міжнародних вимог щодо підготовки морських фахівців, розробці якісно нових концепцій навчання.

При факультеті створені постійно діючі колегіальні органи влади:

– вчена рада, яка включає в себе представників деканату, кафедр факультету та студентів зі складу самоврядування;

– стипендіальна комісія;

– дисциплінарна комісія.

Студентське життя на нашому факультеті надзвичайно насичене. З метою задоволення освітньо-розвивальних, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів студентства на факультеті започатковано серію предметних місячників (ЕСЕУ; СВ; фізкультури та спорту) та предметних тижнів: історії рідного краю; тиждень іноземних мов; тиждень рідної мови; тиждень філософії; тиждень інформаційних технологій, нарисної геометрії та інженерної графіки; безпеки життєдіяльності, медицини, екології; математики; фізики.

 Під час тижнів та місячників студенти поринають в атмосферу певної навчальної дисципліни і завдяки різноманітним позааудиторним заходам (інтелектуальні змагання, усні журнали, засідання круглого столу та ін.) дізнаються більше ніж це передбачено програмою.

Впродовж навчального року тут здійснюються чимало культурно-мистецьких заходів (урок мужності «Герої завжди поміж нас», присвячений Дню Гідності та Свободи; тематичний захід «Запали свічку» до Дня пам’яті жертв голодоморів; інформаційно-просвітницький захід щодо безпечної поведінки та толерантного ставлення до ВІЛ позитивних людей; засідання «Літературно-музичної кав’ярні» до Міжнародного дня рідної мови).

Фізична культура і спорт є невід’ємною складовою частиною студентського життя на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту. Студенти ДФ МРТ беруть участь у міських, районних конкурсах з волейболу, футболу, стрільби, настільного тенісу, баскетболу. Вони є неодноразовими переможцями різноманітних змагань, посідають призові місця.

Щоб здобути належну підготовку для побудови успішної кар’єри та зробити вірний вибір у своєму житті запрошуємо вас до вступу на Дунайський факультет морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій!

З повагою

в.о. декана ДФМРТ, кандидат наук, доцент Дакі Олена Анатоліївна

Історія Дунайського факультету морського та річкового транспорту

У 2000 році Київською державною академією водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного утворено представництво в м. Ізмаїл.

В 2004 році реорганізоване в Навчально-консультаційний центр (НКЦ).

У 2013 році НКЦ було перетворено на Дунайський факультет морського та річкового транспорту із денною та заочною формою навчання.

З 2017 року Київську державну академію водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного реорганізовано на Державний університет інфраструктури та технологій.

Сьогодні Дунайський факультет морського та річкового транспорту здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямами:

 • Річковий та морський транспорт (Судноводіння)
 • Річковий та морський транспорт (Експлуатація суднових енергетичних установок)
 • Річковий та морський транспорт (Експлуатація суднового електрообладнання та автоматика суден)

Близько 75 % викладачів факультету мають наукові ступені та вчені звання.

Для отримання практичних навичок і проведення практичного навчання студентів використовується навчально-тренажерне судно «Новий Донбас» ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство», тренажерне обладнання учбово-тренажерного центру «Альфа-Трейнінг». Базами практики є Ізмаїльський морський торгівельний порт, ДП «Ренійський морський торговельний порт», ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство», Судоремонтне підприємство Дунайсудосервіс, ПАТ «Дунайсудоремонт»,  а також крюінгові компанії.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ/СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ  ФАКУЛЬТЕТУ

Галузь знань Спеціальність Спеціалізація
27 Транспорт 271 Річковий та морський транспорт

Навігація та управління суднами

Управління судновими технічними системами та комплексами

Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики суден

КАФЕДРИ

ПЕРЕЛІК КАФЕДР ФАКУЛЬТЕТУ

соціально-гуманітарних дисциплін

природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін

судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті

СТУДЕНТУ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ

Графіки навчального процесу

Графіки навчального процесу 2018-2019 н.р

Практика

79 001
78 001

Реквізити для оплати

ОТРИМУВАЧ:

ДУІТ 04071, м. Київ, вул. Кирилівська, 9

Код отримувача: ЗКПО 41330257

Банк отримувача: Банк ДКСУ м. Києві

Код банку отримувача: 820172

Розрахунковий рахунок: 31252260100385

АБІТУРІЄНТУ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

Спеціалізації

Факультет здійснює підготовку фахівців для морського та річкового транспорту за ступенем бакалавр спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт» спеціалізації:

 • НАВІГАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ МОРСЬКИМИ СУДНАМИ (попередня назва судноводіння);
 • УПРАВЛІННЯ СУДНОВИМИ ТЕХНІЧНИМИ СИСТЕМАМИ І КОМПЛЕКСАМИ (попередня назва експлуатація суднових енергетичних установок);
 • ЕКСПЛУАТАЦІЯ СУДНОВОГО ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ І ЗАСОБІВ АВТОМАТИКИ.

Оплата

Вартість навчання у 2019/2020 н.р.

БАКАЛАВР

 • Навігація і управління морськими суднами
Денна форма навчання Заочна форма навчання
23 500 грн. 19 000 грн.
 • Управління судновими технічними системами і комплексами
Денна форма навчання Заочна форма навчання
23 500 грн. 19 000 грн.
 • Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики
Денна форма навчання Заочна форма навчання
23 500 грн. 19 000 грн.


Примітка: наявність бюджетних місць по всім спеціальностям

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

ІНФОРМАЦІЯ

Екскурсія на теплохід КІВТ “Штурман”

Вже рік триває пілотний проект Київського інституту водного транспорту по підготовці майбутніх моряків на базі “морського класу” Київської ЗОШ І-ІІІ ст. № 232. Навчальний рік закінчився екскурсією на теплохід КІВТ “Штурман”. Колектив учнів та викладачів
Детальніше

Державні іспити

04 червня 2019 року на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій відбувся захист бакалаврських робіт випускниками заочної форми навчання професійного спрямування «Експлуатація суднових енергетичних установок». Побажаємо майбутнім морякам «Семи футів
Детальніше

Студенти ДФМРТ за здоровий спосіб життя!

Всесвітній день без тютюну відзначається щорічно 31 травня. Ця дата встановлена ​​Всесвітньою організацією охорони здоров’я в 1988 році.  Дунайський факультет морського та річкового транспорту ДУІТ регулярно проводить активну роботу щодо формування у студентів навичок здорового
Детальніше

Відкриття плавальної практики-2019

У середу, 29 травня, біля пам’ятника морякам-дунайцям Дунайської флотилії відбулося урочисте відкриття плавальної практики – 2019 для студентів Дунайського факультету морського та річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій. З привітаннями та найкращими побажаннями на
Детальніше

КОНТАКТИ ДФМРТ

ЗВ’ЯЗОК ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ФАКУЛЬТЕТУ

Державний університет інфраструктури та технологій

Дунайський Факультет Морського та Річкового Транспорту

Адреса:  68600, м. Ізмаїл, вул. Фанагорійська, 7

Телефон:  (04841) 6-39-14 – Деканат

Телефон:  +38-(050)-5163779   +38-(068)-1439414 – Приймальна комісія

E-mail:  df_duit@ukr.net

Facebook page: http://facebook.com/df.duit

Instagram page: https://www.instagram.com/df_duit_izmail/