Taking too long? Close loading screen.
Сторінка завантажується...

СТУДМІСТЕЧКО

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГУРТОЖИТКИ УНІВЕРСИТЕТУ ТА ПОРЯДОК ДІЙ ПРИ ПОСЕЛЕННІ

20604485 1855136888067825 4200744299612466592 N
20597239 1855180214730159 8211513945984588317 N
20604188 1855180508063463 4007419722170931958 N

Алгоритм поселення до студентських гуртожитків Державного університету інфраструктури та технологій

Крок 1. Умова:

Якщо Ви потребуєте ліжко-місця в гуртожитку, то під час подачі документів до приймальної комісії необхідно зробити відповідну позначку в заяві.

Якщо Ви рекомендовані до зарахування і надаєте оригінали документів для зарахування на навчання, то підготуйте заздалегідь та візьміть із собою  пакет документів, необхідних для поселення

 • Заяву на поселення, заповнену за зразком у головному корпусі ДУІТ (каб.№ 108б) та завізовану мокрою печаткою у приймальній комісії (каб.№ 119) (вступники Київського транспортно-технологічного коледжу та Коледжу морського та річкового флоту заяву на поселення візують мокрою печаткою у приймальній комісії  коледжу);
 • Оригінали та копії документів, які підтверджують пільги (за наявності);
 • Копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки);
 • Копія ідентифікаційного коду;
 • Оригінал довідки про проходження медичного огляду з відміткою про проходження обов’язкового флюорографічного огляду та довідку від лікаря-дерматолога;
 • Фотокартки 3x4 — 3 шт.;
 • Папку- швидкозшивач.

Копії та оригінали документів, які підтверджують пільги, необхідно надати ОБОВ’ЯЗКОВО!

Крок 2. Комісія з поселення:

Комісія з поселення здійснює поселення до гуртожитків відповідно  вказаних додатково на сайті Університету днів поселення. Усе, що потрібно Вам зробити — це уточнити дату поселення та з’явитися на поселення за вищевказаними адресами.

Якщо Ви писали заяву на поселення і є в списку на поселення, то надаєте комісії з поселення такі документи:

 • Заява на поселення;
 • Оригінали та копії документів, які підтверджують пільги (за наявності);
 • Паспорт та ідентифікаційний код студента;
 • Договір на поселення до гуртожитку у 2-х екземплярах (заповнюється при поселенні). У разі, якщо студенти є неповнолітніми, договір укладається одним з батьків за наявності його паспорта та ідентифікаційного коду;
 • Квитанція про оплату за проживання не менше ніж за 10 місяців вперед.

Після цього, Комісія надає Вам  направлення на поселення.

Крок 3. Гуртожиток:

Отримавши направлення на поселення, Ви рушаєте до Вашого гуртожитку. Номер гуртожитку буде зазначений в направленні.

Перелік необхідних документів, які необхідно надати адміністрації гуртожитку:

 • Направлення на поселення;
 • Оригінал довідки про проходження медичного огляду з відміткою про проходження обов’язкового флюрографічного огляду та довідка лікаря – дерматолога;
 • Папку - швидкозшивач;
 • 4 Фотокартки  3x4 — 3 шт.

Завідувач гуртожитком:

 • проводить інструктажі з Техніки безпеки;
 • ознайомлює із «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках ДУІТ», «Положенням про порядок поселення та проживання в гуртожитках ДУІТ» (під підпис);
 • видає  ключ від кімнати та перепустку до гуртожитку.

Телефон для довідок:

482-51-24 Біба Ліана Валеріївна - директор Студмістечка

Гуртожиток «Екіпаж» (вул.Оленівська,25)

Це 5-ти поверховий будинок, який розрахований на проживання 330 студентів. На кожному поверсі для студентів розташовані кухні, які обладнані електроплитами та санвузли із сучасним ремонтом. До послуг мешканців в гуртожитку функціонують кімната для самопідготовки, бібліотека з читальним залом, санітарно-гігієнічні приміщення.

Гуртожиток по вул.
Солом’янська, 20

Це 5-ти поверховий будинок, розрахований на проживання 300 студентів. Функціонує кімната самопідготовки, спортивна зала. У кожній кімнаті є санвузол та душова кабіна. На всіх поверхах для студентів розташовані загальні кухні, які обладнані електроплитами.

Гуртожиток по вул.
Солом’янська, 20б

Розрахований на проживання 300 студентів. Поселенню в гуртожиток підлягають студенти структурних підрозділів Університету – Київського транспортно-технологічного коледжу та Коледжу морського та річкового флоту. До послуг мешканців в гуртожитку функціонують кімната для самопідготовки, вітальня, господарські та санітарно-гігієнічні приміщення.

Гуртожиток по вул.
просп. Відрадний, 52а

Розрахований на проживання 270 студентів. У гуртожитку блочна система. Блок складається з коридору, 2-х кімнат для проживання, санвузла та ванної. Всі блоки забезпечені індивідуальним гарячим водопостачанням (водонагрівачі). На кожному поверсі гуртожитку розташовані загальні кухні, обладнані електроплитами. До послуг студентів- кімната для самопідготовки, наявний доступ до мережі Інтернет.

Виховний процес в гуртожитку організовує вихователь, посада якого із-за проживання значної кількості неповнолітніх студентів передбачена штатним розписом.

Всі гуртожитки забезпечуються централізованим опаленням та водопостачанням.

В гуртожитках зусиллями адміністрації та студентства створено всі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку студентів.

Завідувачі гуртожитків забезпечують утримання приміщень гуртожитків в належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил, утримують в належному стані закріплену територію та зелені насадження, своєчасно вживають заходів щодо реалізації пропозицій студентів, які проживають у гуртожитках, інформують їх про прийняті рішення.

Головним завданням виховного процесу в гуртожитках являється дотримання мешканцями вимог: правил проживання, санітарно-гігієнічних та житлово-побутових умов, а також організація дозвілля студентів.

Гуртожитки призначені для загального проживання із самообслуговуванням і самоврядуванням. У кожному гуртожитку обирається рада студентського самоврядування до складу якої входять представники кожного поверху, і яка є ланкою між адміністрацією гуртожитків та студентством. Головним завданням ради студентського самоврядування є захист прав, інтересів та дозвілля студентської молоді, яка проживає в гуртожитках, шляхом постійного діалогу та співпраці між студентами і адміністрацією гуртожитків та Університету.

Загальною метою спільної роботи адміністрації та студентського активу являється створення таких умов проживання – при яких студенти вважали б гуртожиток власною домівкою.