Taking too long? Close loading screen.
Сторінка завантажується...

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ТРАНСПОРТ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

  • Майбутні можливості
  • Про спеціальність
  • Необхідні ЗНО

Студенти, що отримують освіту за цією спеціалізацією, одержують достатню електротехнічну та спеціальну підготовку з електричних машин та апаратів електронної і перетворюючої техніки, систем управління електрорухомим складом, мікропроцесорної та обчислювальної техніки, автоматики та електричної тяги. Поряд з теоретичними знаннями студенти одержують практичну підготовку в лабораторіях університету, на базових підприємствах Південно-Західної залізниці та Київського метрополітену. Наші випускники працюють у локомотивних депо та метрополітені, на підприємствах міського електротранспорту. Велику потребу в наших спеціалістах мають підрозділи Укрзалізниці та підприємства України, які сьогодні зайняті розробкою та виробництвом сучасних вітчизняних електровозів та електропоїздів.

Дана спеціальність дає право на зайняття первинних посад: робочі місця у вищих навчальних закладах або в науково-дослідних організаціях чи наукових підрозділах закладів вищої освіти, в інших організаціях на посадах у сфері виробництва, обслуговування та утримання засобів електричного транспорту та електромеханічних систем.

Може виконувати професійну роботу: експлуатація та ремонт засобів електричного транспорту, управління транспортними підрозділами та обіймати первинні посади: інженер електромеханік, майстер з ремонту електричного устаткування та електродвигунів, інженер-технолог депо, фахівець з експлуатації електричного транспорту.

Спеціальність

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Форми навчання

Денна (4 роки) та Заочна (4 роки) - Бакалавр

Денна (1 рік і 4 місяці) та Заочна (1 рік і 4 місяці) - Магістр

Ліцензовані обсяги

100 місць, 20 місць

Освітній ступінь

Бакалавр, Магістр

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова (сертифікат 2018 року)