Taking too long? Close loading screen.
Сторінка завантажується...

ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Фінанси, банківська справа та страхування
  • Майбутні можливості
  • Про спеціальність
  • Необхідні ЗНО

Навчання фінансистів в ДУІТ: спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування»

Якщо вмієте правильно рахувати не тільки свої, але і чужі гроші, можете себе привітати - ви майже незамінний працівник в будь-якій організації! Однак цьому не так просто навчитися, особливо якщо маєте справу із багаторівневою організацією, в своїй структурі якої є багато підрозділів, філій та дочірніх компаній. Тому до навчання фінансистів, готових конкурувати на сучасному ринку працевлаштування, потрібно підійти грамотно і компетентно, що б новоспечений бакалавр зміг використати свій диплом на всі 100%. Давайте розглянемо більш детально, як це відбувається на факультеті управління в Державному університеті інфраструктури та технологій.

Фінансові спеціальності в ДУІТ - отримуємо інноваційну освіту

За останні 20 років в Україні не залишилося практично жодного вищого навчального закладу, де б не відкрились економічні спеціальності. Однак Державний університет інфраструктури та технологій абсолютно не зацікавлений, що б його випускники згодом поклали свої дипломи на полицю і пішли працювати на низькокваліфікованих посадах. Тому для підвищення рівня конкурентоспроможності наших випускників під час навчання фінансистів використовуються наступні інноваційні методики:

• Рішення практичних завдань на проблемних кейсах реальних підприємств
  • Робота в фокус-групах
  • Створення і розрахунок проектів
  • Відвідування підприємств
  • Робота із корпоративним програмним забезпеченням (1С, Приват24 для бізнесу, bitrix24 і т.д.)
  • Аналіз фінансових документів на англійській мові

Протягом чотирьох років студенти вивчають загальноосвітні, нормативні, а також спеціалізовані навчальні курси, які розроблені із урахуванням актуальних тенденцій світової економіки. Власники дипломів бакалавра із фінансових спеціальностей в ДУІТ вмітимуть наступне:

• Використовувати на практиці базовий інструментарій щодо здійснення операцій на фінансовому ринку
  • Системно аналізувати результати фінансової діяльності підприємства
  • Прогнозувати розвиток фінансового ринку
  • Планувати бюджет організації
  • Прораховувати можливості потенційного ризику компаній
  • Розробляти інвестиційну стратегію підприємства

Навчання банківської справи і страхування - скажімо «Ні!» самоучкам

Багато банківських співробітників знаходять роботу, не маючи при цьому фінансової освіти, і доростають до статусу менеджера по роботі із клієнтами, починаючи із посади адміністратора з обслуговування залу.

Трудовий шлях подібних фахівців безумовно викликає повагу, однак є одне «Але»: втрачається багато аспектів специфіки банківської справи, яким можна навчити тільки в установі вищої освіти. Програма навчання банківської справи в ДУІТ поєднує в собі теорію і практику та дозволяє сформувати висококваліфікованих співробітників банківських установ.

Існує думка, що страхувати машини і квартири зовсім нескладно, досить пройти невеликий вступний інструктаж. Що ж, може комусь і неважко, але навряд чи отримані під час подібного інструктажу знання дозволять вам багато заробляти. Адже те, що там будуть розповідати, розкажуть дуже багатьом і перспективи стати особливим дорівнюватимуть нулю.

На відміну від двотижневих курсів, навчання на страхового агента в ДУІТ передбачає не тільки знання базових алгоритмів та відсоткових ставок страхування, а й має на увазі фундаментальне вивчення страхового законодавства та вирішення практичних завдань на прикладах страхових випадків великих компаній.

Стратегія нашого Університету - виховання унікальних, не схожих на інших фахівців, які згодом зможуть сформувати успішну індивідуальну траєкторію кар'єрного росту.

Фінансові спеціальності в ДУІТ - можливості працевлаштування

Будучи висококваліфікованими фахівцями і справжніми знавцями своєї справи, випускники Факультету управління Державного університету інфраструктури та технологій користуються попитом на ринку працевлаштування. Наші бакалаври знаходять роботу в бюджетних і комерційних організаціях, серед яких можна назвати:

• Центр транспортного сервісу «Ліски»
  • Компанія Procter and Gamble
  • Укрзалізниця
  • Перевізник «Лемтранс»
  • Компанія Nestle
  • Київський метрополітен
  • Приват Банк Україна
  • Торгова мережа Fozzy Group

Після закінчення фінансових спеціальностей в нашому Університеті, новоспечені бакалаври можуть займати такі посади:

• Фінансовий аналітик
  • Інвестиційний консультант
  • Керівник фінансових управлінь
  • Фінансовий директор
  • Фінансовий менеджер
  • Спеціаліст планово-економічного відділу
  • Менеджер із страхування
  • Керівник відділу в страховій компанії
  • Менеджер-консультант в банку
  • Спеціаліст по кредитуванню
  • Консультант при оформленні банківських операцій

Також наші випускники зможуть продовжити своє навчання в магістратурі, а згодом в аспірантурі, знайти себе в науковій і викладацькій сфері та здійснювати навчання фінансистів нового покоління.

Державний університет інфраструктури та технологій оголошує набір на спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування»! Прийом документів здійснюється за адресою: м Київ, вул. Кирилівська, 9. Схему проїзду, а також додаткову інформацію (список документів, контактний телефон, опис спеціальностей і т.д.) можна подивитися на сайті www.duit.edu. ua. Запрошуємо всіх абітурієнтів, які бажають отримати іннноваційну фінансову освіту взяти участь в конкурсному відборі на наш факультет! І пам'ятайте, володіння унікальними компетенціями - ключ до успіху!

Спеціальність

072 Фінанси, банківська справа та страхування

Форми навчання

Денна (4 роки) та Заочна (4 роки) - Бакалавр