Taking too long? Close loading screen.
Сторінка завантажується...

МЕНЕДЖМЕНТ ПІДПРИЄМСТВ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

  • Майбутні можливості
  • Про спеціальність
  • Необхідні ЗНО

Менеджер – це спеціаліст, що управляє товарними, інформаційними, фінансовими потоками з метою оптимізації витрат і збільшення прибутку підприємства. Висока потреба у логістах на ринку праці обумовлена постійно зростаючою конкуренцією. Виграш у конкурентній боротьбі в значній мірі визначається можливістю фірми мінімізувати витрати, зробивши свої товари найбільш привабливими для споживача. Фахівець, що володіє сучасним логістичним інструментарієм, здатен організувати і забезпечити ефективну роботу виробничих, обслуговуючих і інших підприємств на всіх технологічних рівнях діяльності.
Крім дисциплін гуманітарної, природничої та економічної підготовки більш заглиблену підготовку студенти проходять за дисциплінами логістичної спеціалізації.
Випускники даної спеціальності стануть висококваліфікованими логістами. Фахівці з логістики запрошуються на роботу в транспортно-експедиційні компанії й інші фірми, що займаються транспортуванням, вантажопереробкою, складуванням, упакуванням, страхуванням, сервісом, контролінгом і аудитом, закупівлями і дистриб’юцією, інформаційною підтримкою. Випускники можуть займати посади логіста; логіста-аналітика; менеджера з логістики; координатора логістичних процесів, менеджера із закупівлі логістичних послуг.

Спеціальність

073 Менеджмент

Форми навчання

Денна (4 роки) та Заочна (4 роки)

Ліцензовані обсяги

205 місць

Освітній ступінь

Бакалавр

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Географія або Іноземна мова (сертифікат 2018 року)