Taking too long? Close loading screen.
Сторінка завантажується...

ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Майбутні можливості
  • Про спеціальність
  • Необхідні ЗНО

Підприємницька освіта в ДУІТ: створюємо себе самі! Спеціальність «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»

Створення власної справи є «кришталевою мрією» кожного представника молодого покоління, яке виросло із настановою: «Ми самі собі господарі!». Однак давно минули часи, коли для успішного самостійного бізнесу було досить взяти гроші під заставу і привезти товар із складу. Високий рівень конкуренції вимагає від потенційних бізнесменів відповідної підприємницької освіти, яка стане гарантією успіху. А де ж отримати ці знання, як не в установі вищої освіти?

Державний університет інфраструктури та технологій: формуємо підприємців нового покоління

Навчитися торгувати можна і на двотижневих курсах, де пообіцяють зробити із вас крутого бізнесмена за лічені години. Однак подумайте, невже навчання в крутому офісі з євроремонтом дасть більше, ніж диплом навчального закладу із третім рівнем акредитації? Навчання підприємництву вимагає фундаментальної підготовки, результатом якої має стати формування компетентного та всебічно розвиненого професіонала, готового боротися «за місце під сонцем» у вітчизняному та зарубіжному бізнес-секторі.

Недовіру до багатьох навчальних закладів можна зрозуміти - надмірна теоретизація і ніякої практики. Однак навчальний процес спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» на факультеті управління та технологій в ДУІТ побудований із акцентом саме на практичну складову. Студенти не тільки вивчають теоретичні дисципліни і вчаться аналізувати ринкові закономірності, але й розробляють власні Стартапи, які зможуть реалізувати відразу після закінчення ВНЗ.

Підприємницька освіта в ДУІТ передбачає придбання наступних компетенцій:

• Проектне мислення (вміння розробити бізнес «під ключ» і успішно його реалізувати)
  • Кваліфікація управлінця високого рівня (ефективна організація роботи організації)
  • Комунікативні навички (проведення переговорів, вирішення конфліктів, створення робочої атмосфери в колективі)
  • Лідерські якості (здатність брати відповідальність на себе і вирішувати кризові ситуації)
  • Фінансова грамотність (самостійне планування бюджету підприємства)
  • Комп'ютерна компетентність (уміння працювати із корпоративними digital системами)

Навчання підприємництву відбувається протягом чотирьох курсів, після закінчення яких випускник зможе працювати на наступних посадах:

• Директор середнього та малого підприємства
  • Керівник агентства: страхового, нерухомості, рекламного і т.д.
  • Власник бізнесу із надання послуг населенню
  • Комерсант
  • Підприємець в сфері охорони здоров'я, культури, освіти

Випускники ДУІТ мають можливість організувати власний бізнес або зайняти високооплачувані посади в різних галузях вітчизняної і світової економіки.

Навчання біржовій торгівлі: вчимося торгувати правильно!

Категорично відмовляєтеся працювати на когось? Бажаєте бути самі по собі? Біржові операції - відмінний спосіб здійснення ваших бажань! Ефективний продаж цінних паперів, правильне інвестування, витяг фінансової вигоди від коливань валютних курсів - на всьому цьому можна зробити чудову кар'єру!

Однак в сфері біржових операцій недостатньо однієї інтуїції та готовності йти на ризик. Тут необхідні актуальні фінансові знання, аналітичні здібності, здатність скласти цілісну картину і проаналізувати ситуацію на ринку. Навчання трейдингу (біржовим операціям) не відбувається за один день, тут потрібен постійний контакт з професіоналами, які мають великий досвід в області операцій на біржі.

Під час навчання в ДУІТ на спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» наші студенти отримують:

• Актуальні знання закономірностей світового фінансового ринку
  • Навички роботи з інструментарієм для здійснення трейдингових операцій
  • Навчання біржової торгівлі не за підручниками, а на ділі (за допомогою онлайн сервісів)

Після закінчення Університету, наші випускники можуть працювати на наступних посадах:

• Спеціаліст в галузі біржової торгівлі, брокер, дилер
  • Трейдер (фахівець з біржових операцій)
  • Аукціоніст (ліцитатор)
  • Торговий брокер (маклер)

Якщо ви бажаєте навчитися працювати на самих себе і досягти успіху в організації власної справи, факультет управління та технологій Державного університету інфраструктури та технологій готовий допомогти в цій нелегкій справі і зробити з вас справжніх професіоналів. Бажаєте стати грамотним та успішним, заплативши за свою освіту рекордно низьку ціну? ДУІТ чекає на вас!

Спеціальність

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Форми навчання

Денна (4 роки) та Заочна (4 роки)