Taking too long? Close loading screen.
Сторінка завантажується...

ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ (НА МОРСЬКОМУ ТА РІЧКОВОМУ ТРАНСПОРТІ)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Транспортні технології (на морському та річковому транспорті)
  • Майбутні можливості
  • Про спеціальність
  • Необхідні ЗНО

Транспортні технології на морському і річковому транспорті - навчання кваліфікованих логістів

Із незапам'ятних часів трансфер пасажирів та транспортування вантажів за допомогою водних артерій вважався дуже вигідною справою. Війна, торгівля, подорожі завжди були пов'язані із великою кількістю перевезень, які вимагали для своєї організації грамотних фахівців. В епоху Глобалізації в світі відбувається інтенсивне переміщення капіталів, товарів, людей, природних ресурсів і т.д., тому не дивно, що фахівець із транспортної логістики - одна з найбільш затребуваних в сучасності професій.

Одним з пріоритетних напрямків навчання в Державному університеті інфраструктури та технологій є спеціальність «Транспортні технології» (на морському і річковому транспорті), де відбувається підготовка кадрів для роботи в морській та річковій логістиці. На протязі чотирьох років студенти вивчають загальноосвітні та профільні дисципліни, а також набувають практичного досвіду в транспортних компаніях вітчизняного та міжнародного значення. Після закінчення наші випускники опановують такі знання та навички:

• Організація пасажирських трансферів
  • Організація транспортування вантажів
  • Управління роботою транспорту
  • Контроль взаємодії видів транспорту
  • Забезпечення транспортної безпеки
  • Складання маршруту перевезення

Логістика міжнародних перевезень - сфера діяльності, де велике значення має не тільки рівень професійних знань, а й різнопланові компетенції. Управлінські якості, особистісні характеристики, високий рівень взаємодії із оточуючими - робочі обов'язки співробітників в області організації перевезень є досить різноплановими.

Специфіка міжнародних морських перевезень (як і перевезень по річці) добре відома викладацькому складу ДУІТ, тому в процесі навчання студентів, робиться акцент на моментах:

• Робота з документами
  • Економічний англійська
  • Знання норм транспортного міжнародного права
  • Робота з програмним забезпеченням

Крім формування професійних та ділових якостей, сучасний ринок працевлаштування цінуються так звані «гнучкі навички» (soft skills) - набір особистісних та професійних широкопрофільних компетенцій, які дозволяють здобувачеві підкреслити свою особливість та виділитися на ринку праці. Студенти спеціальності «Транспортні технології (морський і річковий транспорт)» розвивають в собі такі якості:

• Проектне мислення
  • Навички комунікації
  • Time management
  • Лідерські якості
  • Вміння приймати рішення

Навчальний процес відбувається з використанням інноваційних методик - тренінги, практичні модулі, участь в проектах, рішення кейсів і т.д. Саме тому наші випускники без праці знаходять собі роботу в вітчизняних та зарубіжних міжнародних компаніях. Ми можемо говорити про високий кадровий потенціал українських фахівців із транспортної логістики, і що українські громадяни є бажаними співробітниками для зарубіжних фірм.

По закінченню Університету наші випускники без праці знаходять роботу, займаючи при цьому посади:

• Керівник транспортних служб
  • Експедитор
  • Агент з перевезення
  • Стивідор в портах
  • Інженер з організації перевезень
  • Інспектор міжнародних перевезень

Державний університет інфраструктури і транспорту відкриває набір на спеціальність «Транспортні технології (морський і річковий транспорт)». Якщо бажаєте знайти добре оплачувану роботу, вашим обов’язком є отримання якісної сучасної освіти, яке принесе відмінні дивіденди в майбутньому. Прийом документів здійснюється за адресою м.Київ, вул. Кирилівська, 9. Додаткову інформацію можна також отримати на інформаційному ресурсі Університету www.duit.edu.ua. І пам'ятайте, що прибуткова професія - найправильніша інвестиція в себе. Бажаєте стати крутим логістом і заробляти гарні гроші? Вступайте до ДУІТ!

Спеціальність

275.02 Транспортні технології (на морському та річковому транспорті)

Форми навчання

Денна (4 роки)