Відділ практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників

У Державному університеті інфраструктури та технологій функціонує відділ практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (скорочено – ВПСПСіВ, відділ практики).

Основним завданням відділу є організація і контроль проведення практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Університету.

Ми раді допомогти нашим студентам та випускникам у професійному зростанні та пошуку свого першого робочого місця за фахом, отримати роботу під час навчання, підготувати резюме та налагодити зв’язок зі службою зайнятості за місцем проживання. Навчити як найкраще подати себе, як грамотного, кваліфікованого та висококласного працівника. І, звичайно, допомогти роботодавцю знайти саме того фахівця, у якому виникла необхідність на підприємстві з числа наших студентів та випускників.

У відділі працюють:

Начальник відділу

Татарінова Ольга Володимирівна

Завідувач виробничої практики

Руденко Олена Василівна

Фахівець

Бутрик Наталія Олегівна

Фахівець

Рознатовська Євгенія Юріївна

Співробітники ВПСПСіВ ДУІТ регулярно проводять набір груп для навчально-практичних занять на такі теми як «Резюме – перший крок до успішної кар’єри», «Самопрезентація», «Тайм-менеджмент – ефективне управління часом», «Співбесіда, або інтерв’ю з роботодавцем» та ін. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті Університету.

Увага! Студентам Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного!!!

Викладено архіви з інформацією щодо порядку проходження практики. Архіви містять пояснення щодо процесу практичної підготовки, вимоги до документації, форми тренінг-бук та інше.

Паролі для архіву можна дізнатись у нас, написавши нам на електронну пошту.

В листі необхідно вказати:

• Ваше прізвище, ім’я, по-батькові (повністю);
  • курс, спеціальність;
  • форму навчання (денна, заочна).

У відповідь Вам буде надіслано листа з паролем до відповідного архіву.

Судноводіння ЕСЕУ ЕСЕЗА

Контакти:

04071, м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 9, кімната 115

Графік роботи

Пн.-Чт. з 9:00 до 17:45 Прийом студентів та відвідувачів з 10-00

Пятниця з 9:00 до 16:30 – день неприйомний. Робота з документами.

Обідня перерва з 12:30 до 13:00

Години прийому начальника відділу студентів та громадян вівторок та четвер з 10.00 до 15.00

тел. (099) 348-01-56

e-mail: [email protected]