Відділ кадрів

Відділ кадрів є самостійним структурним підрозділом Університету, який забезпечує підбір, правильне розміщення використання кадрів науково-педагогічного, наукового, адміністративно-управлінського, інженерно-технічного, навчально-допоміжного та обслуговуючого персоналу згідно з їх освітніми та діловими якостями.

Основні завдання відділ кадрів вирішує через безпосереднє виконання основних функцій.

Основні завдання:

• здійснення заходів щодо добору та розстановки персоналу, вивчення відповідності їхніх ділових та моральних якостей роботи за професією, посадою;
  • забезпечення прав, пільг і соціальних гарантій працівників Університету.

Основні функції:

• організовує облік особистого складу, звіт про нього та зберігання встановленої документації;
  • веде прийом громадян з питань прийому, переводу, звільнення та інших питань, які стосуються трудової діяльності;
  • здійснює облік військовозобов’язаних і призовників;
  • веде особові справи науково-педагогічних, наукових та інших працівників і студентів денної форми навчання.

Співробітники відділу кадрів

Начальник відділу