Інформаційно обчислювальний центр

Інформаційно-обчислювальний центр Державного університету інфраструктури та технологій (далі ІОЦ ДУІТ) є загально-університетським структурним підрозділом, підпорядкованим першому проректору.

Основні завдання ІОЦ  вирішує через безпосереднє виконання основних функцій.

Основні завдання:

• Організація раціонального використання наявної комп’ютерної техніки, як безпосередньо розташованої у приміщеннях відділу, так і розміщеної та використовуваної в структурних підрозділах університету (окрім кафедри інформаційних технологій, Коледжу та філій).
  • Організація, ведення всередині відділу, контроль в інших підрозділах університету належної технічної експлуатації, обліку засобів комп’ютерної техніки та витратних матеріалів, необхідних для її роботи.

Основні функції:

• Планування та сприяння виконанню затверджених планів з впровадження нових засобів комп’ютерної техніки в роботу основних структурних підрозділів університету.
  • Забезпечення ефективної роботи та розвитку локальної  комп’ютерної  мережі університету, її зв’язку з глобальною мережею Internet, функціонування електронної пошти.
  • Вжиття заходів, спрямованих на захист інформації в локальній мережі та на окремих комп’ютерах від несанкціонованого доступу та змінення, а також від комп’ютерних вірусів.
  • Організація і проведення профілактичних робіт, усунення несправностей, що виникають у процесі експлуатації засобів обчислювальної техніки.
  • Збереження й обслуговування бібліотеки стандартних програм, дотримання правил збереження й експлуатації машинних носіїв, їхня своєчасна заміна у випадку непридатності.

Співробітники Інформаційно обчислювального центру

Начальник відділу