Освітньо-професійна програма «Облік і оподаткування»

Спеціальність «Облік і оподаткування» – актуальна та затребувана професія з достойною оплатою праці. Епоха цифрової економіки, діджиталізації та міжнародної інтеграції піднесла професію обліковця до нового рівня.

Державний університет інфраструктури та технологій здійснює підготовку бухгалтерів і фахівців з оподаткування, готових до роботи в умовах сучасного ринку.

Основна місія Державного університету інфраструктури та технологій (ДУІТ) полягає у підготовці успішних професіоналів з обліку і оподаткування з можливістю отримання практичного досвіду, навчання роботі зі спеціалізованим комп’ютерним забезпеченням, а також освоєнням міжнародних стандартів та європейських нормативів.

Факультет управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій здійснює підготовку за спеціальністю «Облік і оподаткування» виходячи з вимог ринку праці, і ставить головний акцент на формуванні наступних якостей:

• Здатність вчитися та оволодівати сучасними знаннями, працювати з великим обсягом інформації (Big Data)
  • Готовність вчитися впродовж усього життя (Life long learning)
  • Володіння «м’якими» навиками професіоналу (Soft Skills)
  • Знання економічної англійської на професійному рівні
  • Володіння сучасними інформаційними системами і комунікаційними технологіями, програмним забезпеченням в сфері обліку (1С, BAS, M.E.Doc, Парус, MASTER: бухгалтерія, Bitrix 24)
  • Тайм-менеджмент (вміння правильно розподіляти робочий час)
  • Дотримання термінів dead-line
  • Готовність ефективно працювати в команді

Спеціальність «Облік і оподаткування» в ДУІТ є комплексною багаторівневою освітньою програмою, яка включає в себе різні інноваційні методики. З усіх закладів, де вчать на бухгалтера, Державний університет інфраструктури та технологій, орієнтований саме на широкопрофільну освіту, яка дасть його власникові можливість працювати в державних структурах, в приватних організаціях будь-якої галузі економіки, відкрити власний бізнес. Після отримання диплома бакалавра, наші випускники будуть мати наступні компетенції:

• Формування обліково-аналітичної інформації для ефективного управління діяльністю підприємства
  • Знання національних і міжнародних стандартів фінансової звітності
  • Досконале знання податкового законодавства
  • Здатність застосовувати основні методики проведення аудиту й послуг з надання впевненості

Облік і оподаткування – спеціальність, яка зможе дати перспективній молоді путівку в життя, можливість зробити гідну кар’єру, стати успішними в бізнесі.

Після закінчення Університету випускники зможуть працювати на наступних посадах:

• Бухгалтер-експерт, бухгалтер-аналітик
  • Аудитор
  • Інспектор податкової служби
  • Спеціаліст з оподаткування в державних і приватних організаціях
  • Податковий едвайзер

Якщо Ви послідовні, здатні до аналітики, відповідальні, активні, то чому б не спробувати стати успішним бухгалтером, аудитором чи фахівцем з оподаткування? Вступайте до ДУІТ і ми навчимо вас успіху! З нами Ви будете в балансі з майбутнім!

Форми навчання:

• Денна (4 роки) та Заочна (4 роки) — Бакалавр
  • Денна (1 рік і 4 місяці) та Заочна (1 рік і 4 місяці) — Магістр

Ліцензовані обсяги: 200 місць, 50 місць

Освітній ступінь: Бакалавр, Магістр

Кафедра, що є випусковою за даною спеціальністю: кафедра обліку і оподаткування факультету управління і технологій.

Детальна інформація про ОПП