Освітньо-професійна програма «Комп’ютерні науки»

Спеціальність: 122 Комп’ютерні науки

Комп’ютерні науки в Державному університеті інфраструктури та технологій — кваліфіковане навчання на IT фахівця

Сфера комп’ютерних технологій є не тільки модною та актуальною галуззю, а й найбільш динамічною та найрозвинутішою із усіх видів трудової діяльності. Робота із віртуальним простором, а також розробка моделей комп’ютерної техніки відкриває масу можливостей для реалізації. ДУІТ — сучасний високотехнологічний навчальний заклад, який тримає «руку на пульсі» актуальних трендів освіти, та здійснює фундаментальну підготовку IT фахівців на факультеті управління та технологій.

Випускники бакалаврату із комп’ютерних спеціальностей в ДУІТ:

• отримують потужну теоретичну та практичну базу в сфері інформаційних комунікацій
  • проводять системні дослідження штучного інтелекту
  • оволодівають методологією проектування інформаційних систем управління
  • мають досвід роботи в розробці, впровадженні та супроводу інформаційних технологій і систем в різних галузях

Спеціальність «Комп’ютерні науки» передбачає підготовку професіоналів високого рівня, які володіють великою кількістю умінь і навичок загального характеру, а також спеціалізованих компетенцій. В процесі навчання наші студенти:

• досконально вивчають облаштування комп’ютерів, ноутбуків та смартфонів різних конфігурацій
  • беруть участь в розробці та адмініструванні баз даних MongoDB, MySQL, MS SQL Server, Oracle
  • на базі комп’ютерних спеціальностей розробляють технології захисту інформації
  • здійснюють 3D моделювання в AutoCAD, Adobe Photoshop, CorelDRAW, ArcGIS
  • займаються розробкою нейронних мереж
  • досліджують проблему штучного інтелекту

Майбутні фахівці із комп’ютерної інженерії в ДУІТ вивчають безліч практичних дисциплін, які згодом допомагають виконати план із особистісного та професійного розвитку на всі 100%. За чотири роки навчання ви засвоїте навчальні курси:

• Програмування
  • Штучний інтелект та інформаційні системи
  • Проектування інформаційних систем
  • Тестування та забезпечення якості комп’ютерних систем
  • Комп’ютерне моделювання об’єктів і процесів
  • Розробка мобільних додатків під Андроїд
  • Технології мультимедіа
  • Комп’ютерні мережі

А також багато інших, які зроблять із допитливого абітурієнта по-справжньому успішного «айтішника».

Після закінчення курсу навчання на IT-фахівця новоспечені бакалаври вже мають великий досвід роботи в різних проектах, і зможуть зайняти наступні посади:

• програміст
  • системний адміністратор
  • розробник веб-сайтів
  • тестувальник програмного забезпечення
  • розробник баз даних
  • менеджер програмних проектів
  • архітектор програмних систем
  • аналітик
  • інженер із якості програмних продуктів

Всі наші випускники спеціальності «Комп’ютерні науки» успішно працевлаштовані, багато хто із них зробили відмінну кар’єру в державних і комерційних організаціях як в Україні, так і за кордоном. Серед компаній, де працюють наші випускники, можна виділити наступні:

• Ciclum
  • NetCracker
  • net
  • Cupid
  • Depositphotos
  • Terrasoft
  • gov.ua
  • УкрЯма

Державний університет інфраструктури та технологій успішно впроваджує в навчальний процес ефективні освітні методики. На факультеті управління та технологій функціонують сучасні комп’ютерні класи, і навчання на IT фахівця в ДУІТ відбувається згідно орієнтації на сучасні потреби ринку інформаційних технологій та комунікацій.

Окрім стандартних курсів, передбачених навчальним планом, серед студентів проводяться різноманітні майстер-класи та тренінги, також практикується такий вид навчання, як міжнародне стажування.

Якщо у вас є аналітичні здібності, працьовитість, а також бажання висунутися вперед, запрошуємо вас спробувати свої сили при вступі на спеціальність «Комп’ютерні науки» в ДУІТ! Запрограмуйте своє майбутнє вже сьогодні!

Форми навчання:  Денна (4 роки)

Ліцензовані обсяги: 25 місць

Освітній ступінь: Бакалавр