Освітньо-професійна програма «Економіка»

Спеціальність 051 «Економіка» — широкопрофільна освіта в ДУІТ!

Сьогодні товарно-грошові розрахунки присутні в кожній сфері життя людини, і розбиратися в хитросплетінні складних економічних розрахунків мріє буквально кожен. У Державному університеті інфраструктури та технологій функціонує спеціальність «Економіка», кінцевою метою якої є як раз підготовка грамотних економістів широкого профілю, здатних працювати в будь-якій галузі.

Економічна освіта в ДУІТ — компетенції випускника + особливості працевлаштування

Вимоги, що висуваються до економістів ХХІ століття не обмежуються знанням теоретичної частини та вмінням діяти «за інструкцією», а передбачають формування ініціативного, нестандартно мислячого фахівця.

Методики навчання в нашому Університеті відповідають всім актуальним критеріям Випускник спеціальності «Економіка» Державного університету інфраструктури та технологій буде вміти:

• Проводити аналіз запитів споживачів
  • Визначати ціни та обсяг виробництва в умовах конкуренції
  • Оцінювати економічний потенціал
  • Організовувати кадрову роботу
  • Обирати оптимальні варіанти співпраці із суб’єктами ринкового середовища
  • Визначати альтернативні варіанти використання економічних ресурсів
  • Розуміти принципи права та їхній зв’язок з економічними процесами
  • Управляти компанією за допомогою планування і контролю
  • Працювати із корпоративним програмним забезпеченням
  • Орієнтуватися в системі міжнародних економічних стандартів

Обираючи, де вчитися на економіста, варто звернути увагу не тільки на стандартний набір професійних знань і навичок, а й наскільки є розширеним перелік загальних компетенцій — як особистісних, так і професійних. Адже наявність унікальних нестандартних компетенцій значно підвищує шанси претендента на успішне працевлаштування.

В процесі навчання на економіста в Державному інституті студенти набувають наступних особистісних та професійних компетенцій загального характеру:

• Soft skills (навички комунікації, мотивація, лідерські якості, самоорганізованість, готовність працювати в команді)
  • Цифрова компетентність (уміння працювати із комп’ютерними програмами)
  • Здатність працювати із великим об’ємом інформації (Big Data)
  • Володіння економічною англійською
  • Проектне мислення

По закінченню Університету випускники спеціальності «Економіка» зможуть займати такі посади:

• Економіст
  • Спеціаліст з фінансування
  • Бухгалтер
  • Співробітник планово-фінансового відділу
  • Консультант з бізнес-планування
  • Посередник по роботі з цінними паперами
  • Інспектор з імпорту та експорту
  • Організатор підприємницької діяльності
  • Консультант з питань оцінки діяльності підприємств

Працевлаштування не обмежується вітчизняними компаніями, при бажанні новоспечені бакалаври зможуть стати конкурентоспроможними претендентами на зарубіжному ринку.

Державний університет інфраструктури та технологій: як вступити на економіста

Пропонуємо вам ознайомитися із інформацією про вступ у вигляді відповідей на популярні питання.

За якою адресою знаходиться приймальна комісія?

м. Київ, вул. І. Огієнка, 19 тел. (044) 591-51-89

Що здавати на економіста?

Зовнішнє незалежне оцінювання із предметів:

• Українська мова та література
  • Іноземна мова або географія

Форми навчання:

• Денна (4 роки) та Заочна (4 роки)

Ліцензовані обсяги: 90 місць

Освітній ступінь: Бакалавр

Державний університет інфраструктури та технологій запрошує всіх бажаючий отримати широкопрофільну інноваційну економічну освіту, яка дозволить вам розвивати свою кар’єру і ніколи не думати про зміну місця роботи. Бажаєте бути впевненим в завтрашньому дні? Вступайте на економіста до ДУІТ!