Освітньо-професійна програма «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Освітньо-професійна програма «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Найсучасніші системи наземного транспорту усього світу створені на базі електричного транспорту, який є найбільш швидким, зручним, екологічним, економічним та безпечним. Електричний транспорт сьогодні є домінуючим за обсягами пасажирських та вантажних перевезень. Електричний транспорт споживає електричну енергію, запаси якої з урахуванням новітніх технологій альтернативної енергетики є невичерпними.

Студенти спеціалізації «Електричний транспорт» набувають знання та отримують кваліфікацію щодо конструкції, налагодження і сервісу електричних машин, апаратів, тягових перетворювачів, електронного обладнання, мікропроцесорних систем управління та діагностики. Вивчають принципи створення та налагодження систем автоматизованого керування роботою систем електроприводу – «автомашиніст».

Випускники спеціалізації «Електричний транспорт» мають переваги при працевлаштуванні в «Українській швидкісній залізничній компанії», на метрополітені, підприємствах із сервісу та експлуатації залізничного і міського електричного транспорту, ремонту та обслуговування електромобілів.

Спеціалізація «Електричний транспорт» є універсальною. Фахівець з електричного транспорту буде затребуваний і зможе працювати на будь-якому підприємстві, де є системи електроспоживання. Потребують таких фахівців також установи та підприємства, діяльність яких пов’язана з експлуатацією електричних машин та апаратів, напівпровідникових перетворювачів напруги, виробництвом електроенергії та її передачею до споживачів.

Форми навчання:

  • Денна (4 роки) та Заочна (4 роки) – Бакалавр на базі ПЗСО (атестату)
  • Денна (2 роки і 10 місяці) та Заочна (2 роки і 10 місяці) – Бакалавр базі ОКР Молодший спеціаліст
  • Денна (1 рік і 4 місяці) та Заочна (1 рік і 4 місяці) – Магістр

Ліцензовані обсяги: 100 місць, 70 місць

Освітній ступінь: Бакалавр, Магістр

Для вступу на перший курс даної спеціалізації на основі атестата про повну загальну середню освіту у 2020 році, абітурієнт має при вступі на місце, що фінансується за рахунок державного бюджету скласти ЗНО та отримати сертифікати з  української мови та літератури, математики, фізики або іноземної мови.
У випадку, якщо абітурієнт подає заяву на місця, що фінансуються за рахунок фізичних та/або юридичних осіб можливий наступний перелік сертифікатів: українська мова та література, історія України, математика або іноземна мова.
Що ви бажаєте знайти?