Освітньо-професійна програма «Локомотиви і локомотивне господарство»

Освітньо-професійна програма «Локомотиви і локомотивне господарство»

Спеціальність: 273 Залізничний транспорт

Освітньо-професійна програма (спеціалізація) «Локомотиви та локомотивне господарство»

Українська залізниця сьогодні перебуває на стадії оновлення тягового рухомого складу. Триває поповнення локомотивного парку новими надсучасними тепловозами Evolution компанії General Electric Transportation. У найближчий час планується надходження нових електровозів французької компанії Alstom та китайського концерну CRRC. До 40% обсягів виробництва і 90% сервісу будуть здійснювати українські компанії, а це – робочі місця, сучасні світові стандарти в технологіях, культурі виробництва і оплаті праці. Без перебільшення «Українська залізниця» відроджується на основі найсучасніших світових транспортних технологій. 

Університет оновив освітні програми за даною спеціальністю з урахуванням сучасних викликів галузі. Зокрема, врахована потреба залізниці у фахівцях, що володіють сучасними комп’ютерними технологіями, в тому числі – мережевими технологіями, технологіями комунікації та обслуговування систем комп‘ютерного управління і діагностики локомотивів нового покоління.

Указані знання та уміння набувають наші випускники даної спеціалізації. Вони можуть реалізувати себе на інженерних і керівних посадах у локомотивному господарстві та на підприємствах з експлуатації різноманітних машин і механізмів.

 Форми навчання:

  • Денна та Заочна (3 роки і 10 місяців) – Бакалавр на базі ПЗСО (атестату);
  • Денна та Заочна (2 роки і 10 місяців) – Бакалавр на базі ОКР Молодший спеціаліст;
  • Денна та Заочна (1 рік і 4 місяці) – Магістр.

Освітній ступінь: Бакалавр, Магістр

Ліцензовані обсяги: 80 місць, 65 місць

Для вступу на перший курс для здобуття освітнього ступеня бакалавр даної освітньо-професійної програми (спеціалізації) на основі атестата про повну загальну середню освіту (ПЗСО) вступник має скласти ЗНО та отримати сертифікати з таких загальноосвітніх предметів: 1. Українська мова. 2. Математика. 3. Фізика або іноземна мова.

Для здобуття освітнього ступеня бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра вступник має скласти ЗНО та отримати сертифікати з таких загальноосвітніх предметів:

  • при зарахуванні на місця, що фінансуються за рахунок державного бюджету: 1. Українська мова; 2. Математика;
  • при зарахуванні на місця, що фінансуються за рахунок фізичних та/або юридичних осіб: 1. Українська мова; 2. Математика, або історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика або хімія.

Для здобуття освітнього ступеня магістр на основі освітнього ступеня бакалавр вступник має скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО.

Що ви бажаєте знайти?