Освітньо-професійна програма «Локомотиви і локомотивне господарство»

Освітньо-професійна програма «Локомотиви і локомотивне господарство»

Спеціальність: 273 Залізничний транспорт

Який транспорт сьогодні є найпродуктивнішим? Наймасовішим? Найточнішим? Найбезпечнішим? Найкомфортнішим (принаймні, може таким бути)? Це все – ЗАЛІЗНИЧНИЙ транспорт! А сьогодні він стає ще й найбільш екологічним (електровози, електропоїзди) і найбільш швидкісним. Останнє стає зрозумілим, якщо враховувати сумарний час, який пасажир витрачає на поїздку, наприклад, літаком чи електропоїздом TGV зі швидкістю руху 360 км/год.

Українські залізниці сьогодні зазнають великих позитивних перетворень. Нові сучасні комп’ютеризовані електровози та тепловози, швидкісні електропоїзди, автоматизовані системи управління і діагностики, що почали впроваджуватися Укрзалізницею, потребують кваліфікованих інженерних кадрів. Тому українська залізниця для фахівців – це гарантія надійної, стабільної і високооплачуваної роботи.

Спеціальність «Залізничний транспорт» за спеціалізацією «Локомотиви та локомотивне господарство» має широкий спектр універсальних кваліфікацій. Випускник спеціалізації набуває фундаментальних знань і практичних навичок щодо організації технологій сервісу, діагностики та технічного обслуговування тягового рухомого складу залізниці, енергетичних установок, електричних машин, мікропроцесорних систем управління.

Форми навчання:

  • Денна (4 роки) та Заочна (4 роки) – Бакалавр на базі ПЗСО (атестату)
  • Денна (2 роки і 10 місяці) та Заочна (2 роки і 10 місяці) – Бакалавр базі ОКР Молодший спеціаліст
  • Денна (1 рік і 4 місяці) та Заочна (1 рік і 4 місяці) – Магістр
Для вступу на перший курс даної спеціалізації на основі атестата про повну загальну середню освіту у 2020 році, абітурієнт має при вступі на місце, що фінансується за рахунок державного бюджету скласти ЗНО та отримати сертифікати з  української мови та літератури, математики, фізики або іноземної мови.
У випадку, якщо абітурієнт подає заяву на місця, що фінансуються за рахунок фізичних та/або юридичних осіб можливий наступний перелік сертифікатів: українська мова та література, історія України, географія або іноземна мова.
Що ви бажаєте знайти?