Освітньо-професійна програма «Маркетинг»

Спеціальність: 075 Маркетинг

Професійне навчання маркетингу в ДУІТ — запорука успішної кар’єри в майбутньому!

Вміння продавати в сучасному світі важить дуже багато. Якою б не була людина талановитою або здібною, її діло не стане прибутковим якщо про неї не взнають. Однак стратегія ефективних продажів не береться із повітря, а підпорядковується своїм законам, і правильне навчання маркетингу є запорукою успішного розвитку бізнесу. Тому саме цій актуальній, цікавій та затребуваній в кожній сфері економіки професії приділяється велика увага в Державному університеті інфраструктури та технологій. Яким же чином побудований навчальний процес в цьому навчальному закладі?

Спеціальність «Маркетинг» в ДУІТ — компетенції випускників та перспективи працевлаштування

На відміну від тренінгів та двотижневих семінарів, від яких залишається лише емоційне задоволення та яскравий сертифікат, навчальний процес в Державному університеті інфраструктури та технологій передбачає поетапне вивчення навчальних курсів із метою формування набору особистісних та професійних компетенцій. В процесі навчання на маркетолога студенти вивчають наступні блоки дисциплін:

Загальноосвітній (перший курс) — розширення кругозору, розвиток навичок комунікації, формування цілісного мислення
Нормативний (другий курс) — засвоєння загальноекономічних теоретичних положень
Базовий (третій курс) — комплексне вивчення теоретичних та практичних профільних дисциплін
Спеціалізований (четвертий курс) — формування унікальних конкурентоспроможних компетенцій
Вища освіта із маркетингу в ДУІТ надає можливості своїм випускникам оволодіти наступними навичками та вміннями:

Визначати ціни та обсяг виробництва в умовах конкуренції

• Застосовувати маркетингові прийоми у вітчизняному та зарубіжному ринковому середовищі
  • Розробляти маркетингове забезпечення розвитку бізнесу
  • Застосовувати інноваційні підходи в процесі здійснення маркетингової діяльності
  • Розробляти маркетингове забезпечення інноваційної діяльності підприємства
  • Конструювати та реалізовувати бренд підприємства
  • Проводити поетапну рекламну кампанію продукції

Після закінчення спеціальності «Маркетинг» на факультеті управління та технологій ДУІТ, наші випускники зможуть займати такі посади:

• Консультант із маркетингу
  • Маркетолог промислового підприємства
  • Маркетинговий аналітик
  • Торговий представник
  • Менеджер із логістики
  • Маркетолог транспортної сфери
  • Медіа-байєр
  • Рекламний агент
  • Спеціаліст-аналітик із дослідження товарного ринку
  • Промоушн-менеджер
  • Адміністратор торгового підприємства
  • PR-менеджер

Державний університет інфраструктури та технологій готує висококваліфіковані кадри для роботи як в державних організаціях, так і в комерційних структурах.

Вища освіта із маркетингу — універсальний рецепт для досягнення успіху

Впливовий теоретик менеджменту П. Друкер зазначив: «Кращий спосіб передбачити майбутнє — самостійно його створити». Визначення рівня якості продукції, розробка бренду, побудова стратегії продажів, проведення рекламної кампанії — все це виступає в якості конструювання окремої реальності, яка визначає життя бізнес-підприємства в якості самостійної одиниці. Людина, яка успішно пройшла нелегкий шлях навчання на маркетолога в ДУІТ, зможе розраховувати на гарні перспективи, а саме:

• Затребуваність в кожному сегменті економіки
  • Конкурентоспроможність на ринку праці
  • Постійний професійний ріст
  • Можливість реалізації на європейському та світовому ринку
  • Створення ідеальних умов для організації власного бізнесу
  • Повноцінна творча та професійна самореалізація
  • Можливість поєднати улюблену справу із високооплачуваною роботою

Сучасні бізнес-процеси у світовій та вітчизняній економіці підкреслюють пріоритет універсальних професій, які завжди будуть користуватися попитом і добре оплачуватися. Спеціальність маркетолога дасть можливість не тільки добре заробляти сьогодні, але і бути повністю впевненим у завтрашньому дні.

Маркетолог — «мозок і м’язи» будь-якої організації, яка продає товари або послуги, тому якщо ви вирішите пов’язати своє життя з продажами, навчання маркетингу — найвигідніша інвестиція в майбутнє. Бажаєте здобути успішну та універсальну професію? Вступайте до ДУІТ і ваше бажання здійсниться!

Форми навчання: Денна (4 роки) та Заочна (4 роки)

Ліцензовані обсяги: 80 місць

Освітній ступінь: Бакалавр