Освітньо-професійна програма «Транспортний менеджмент»

Спеціальність 073 «Менеджмент»

«Світові завжди будуть потрібні досвідчені управлінці, котрі зможуть привести суспільство звідти, де воно знаходиться, туди, де воно хоче бути». Роберт Фалмер

Менеджмент – це не професія, це стиль життя. Щоб працювати менеджером треба постійно вдосконалюватися, розширяти горизонт своїх поглядів і думок, мати високу дієздатність.

Якщо ти бажаєш стати провідником в життя програм по досягненню цілей організації, уособлювати собою саму організацію, бути носієм її культури, образу, тоді спеціальність 073 «Менеджмент» – для тебе!

Навчання за освітньо-професійною програмою «Транспортний менеджмент» дозволить студентам здобути необхідні знання та набути відповідні навички у сфері управління організаціями різних видів транспорту та їх підрозділами.

Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування факультету управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій чекає на тебе!

УПРАВЛЯЙ СВОЇМ МАЙБУТНІМ З НАМИ!

Форми навчання: Денна (4 роки) та Заочна (4 роки)
Ліцензовані обсяги: 35 місць
Освітній ступінь: Бакалавр