Освітньо-професійна програма «Інноваційний менеджмент креативних індустрій»

Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування запрошує Вас на навчання у магістратурі за новою спеціальністю 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» ОПП «Інноваційний менеджмент креативних індустрій».

У світі, що змінюється, креативні індустрії набувають нового, перспективного значення для розвитку економіки України. Україна, дбаючи про піднесення у сфері, в цьому сенсі крокує у ритмі світу: 2021-й оголошений Генеральною Асамблеєю ООН міжнародним роком креативної економіки для сталого розвитку.

Креативні індустрії – це діяльність, в основі якої лежить індивідуальний творчий принцип, навик або талант і яке несе в собі потенціал створення доданої вартості і робочих місць шляхом виробництва і експлуатації інтелектуальної власності.

Дисципліни, які Ви будете вивчати:

• Менеджмент організацій креативних індустрій;
  • Корпоративна соціальна відповідальність в соціокультурній діяльності;
  • Управлінські інновації в соціокультурній діяльності;
  • Інноваційний менеджмент соціокультурного проектування;
  • Інформаційні системи та інноваційні технології в соціокультурній діяльності;
  • Управління змінами та комунікаціями в соціокультурній діяльності;
  • Маркетинг соціокультурних продуктів і послуг;
  • Крос-культурний менеджмент;
  • Методологія і організація наукових досліджень;
  • Ділова іноземна мова та інші.

Умови вступу на спеціальність:

У 2022 році тільки заява та мотиваційний лист.

Вступ на спеціальність можливий без результатів магістерського комплексного тесту та магістерського тесту навчальної компетентності!

Форми навчання: Денна (1 рік та 4 місяці) та Заочна (1 рік та 4 місяці).

Освітній ступінь: Магістр.

БУДЬ ПРОАКТИВНИМ – УПРАВЛЯЙ СВОЇМ ЖИТТЯМ КРЕАТИВНО!