Освітньо-професійна програма «Публічне управління та адміністрування»

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»

«Гарний уряд – не той, що хоче зробити людей щасливими, а той, який знає, як цього домогтися». Томас Бабінгтон Маколей

Публічне управління – це діяльність, пов’язана з реалізацією державної політики у різних сферах суспільного життя через системи органів публічного врядування, суб’єктів громадянського суспільства, фізичних осіб. Ефективність управління в державі залежить від професіоналізму та компетентності управлінців.

Якщо ти бажаєш змінити країну на краще, тоді спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» – для тебе!

Навчання за освітньо-професійною програмою «Публічне управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня вищої освіти дозволить здобувачам здобути необхідні знання та набути відповідні навички щодо управління та адміністрування організаціями (установами) публічного сектору, здійснювати науковий і практичний супровід реформ в нашій країні, бути професіоналами своєї справи, відповідальними перед суспільством.

Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування факультету управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій чекає на тебе!

УПРАВЛЯЙ СВОЇМ МАЙБУТНІМ З НАМИ!

Форми навчання: Денна (1 рік та 4 місяці) та Заочна (1 рік та 4 місяці)
Освітній ступінь: магістр