Освітньо-професійна програма «Бізнес-адміністрування»

Спеціальність 073 «Менеджмент».

Запрошуємо Вас на освітню програму «Бізнес-адміністрування», де Ви отримаєте професійні компетенції, необхідні в області аналізу та управління діяльністю компаній, засвоїте інструменти управління реальними процесами в сфері бізнесу, що передбачають проведення досліджень та здійснення інновацій. Зміст освітньої програми «Бізнес-адміністрування» зорієнтований на збалансоване поєднання теорії та практики, здобуття академічних знань та прикладене застосування навичок, які Ви отримаєте під час навчання. Студенти програми беруть участь у глобальних професійних конкурсах з можливістю подальшого працевлаштування у топові міжнародні компанії.

Будемо раді бачити Вас в числі наших студентів!

Мета програми:

Підготовка висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців з бізнес-адміністрування, які володіють сучасним економічним мисленням, теоретичними знаннями та прикладними навичками прийняття управлінських рішень, адміністрування бізнес-процесів, формування бізнес-моделей, ідентифікації та вирішення проблем стратегічного розвитку компанії.

Особливості змісту програми:

• формування навичок стратегічного, фінансового та ризик-менеджменту;
  • практика бізнес-аналітики та прогнозування на основі моніторингу середовища, ситуаційного аналізу;
  • ділові комунікації та психологія бізнесу та ін.

Якісне навчання визначають також:

• рівень інструментально-технологічного менеджменту (реальне управління бізнес-процесами та проектами);
  • сучасне програмне забезпечення;
  • професійна бізнес-аналітика;
  • консультації від експертів-практиків по проектам компаній.

Актуальні прикладні дисципліни:

• Управління змінами;
  • Методи та моделі прийняття рішень;
  • Бізнес-комунікації;
  • Управління бізнес-процесами транспортних компаній;
  • Корпоративне управління;
  • Бізнес-моделі компанії;
  • Бізнес-коучинг;
  • Бізнес-консалтинг;
  • Платформи бізнес-аналітики та ін.

«Гнучкі» технології навчання.

Поєднання елементів класичної бізнес-освіти і online-технологій дозволяють вибудувати індивідуальну траєкторію навчання зайнятих в бізнесі слухачів (case-studies, тренінги, проектні роботи, вебінари, майстер-класи).

Магістр з бізнес-адміністрування підготовлений для роботи корпоративних установах та бізнес-структурах різних галузей, у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, закладах вищої освіти, академічних установах, корпоративних установах та бізнес-структурах різних галузей і може займати в них керівні посади.

Форми навчання:

• Денна (4 роки) та Заочна (4 роки)

Освітній ступінь: Магістр

Бажаємо успіху при вступі на нашу програму.