КАЛІШ Євгеній Анатолійович

(14.10.2001 – 23.02.2023)

Герої не вмирають,
допоки вони живуть у нашій пам’яті… 

23 лютого 2023 року на полі бою, виконуючи завдання з відсічі та стримування збройної агресії рф у районі населеного пункту Кремінна Луганської області, захищаючи свою Батьківщину загинув Євгеній Каліш – студент другого курсу заочної форми навчання факультету управління залізничним транспортом Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ

Йому було лише 21 рік…

Євгеній Каліш народився 14 жовтня 2001 року в селі Давидівка Пирятинського району Житомирської області. У 2008 році Євгеній пішов до першого класу Давидівської школи. По закінченні 9 класу у 2017 році він вступив до Київського коледжу транспортної інфраструктури. А після закінчення коледжу почав працювати в АТ «Укрзалізниця» регіональної філії «Південна залізниця» станції Прилуки. У 2021 році Каліш Євгеній став студентом Державного університету інфраструктури та технологій (спеціальність 275.02 Транспортні технології (на залізничному транспорті)).

«Веселий, активний учасник художньої самодіяльності, гордість школи, представляв навчальний заклад на різних конкурсах. Одружився, мріяв про діток», — так про Євгенія згадують друзі і односельці.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України хлопець став на захист Батьківщини, воював у складі військової частини 3059 Національної гвардії України. 

Та 23 лютого під час виконання завдання на Луганщині життя 21-річного залізничника обірвалося.

Поховали Євгенія Каліша у рідному селі Давидівка.

Євгеній був напрочуд позитивною, порядною, щирою, чесною і відданою людиною, боровся за мирне небо для всіх нас, за право називатися українцями.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, схиляємо низько голову в глибокій скорботі…

Вічна пам’ять. Вічна слава і вдячність за жертовність в ім’я нашої України…

Що ви бажаєте знайти?