ПРИЛУЦЬКИЙ Денис Геннадійович

(02.10.2000 – 24.02.2022)

Доки є небо синє,
Доки серця палають,
Доки пшеницю сіють,
Герої не вмирають.

Денис Прилуцький народився і виріс у Козятині. До дев’ятого класу навчався у школі № 5. Потім вступив до Козятинського міжрегіонального професійно-технічного училища залізничного транспорту, де здобув спеціальність «оператор комп’ютерного набору/агент з постачання». Обрав саме цю професію, бо захоплювався інформаційними технологіями.

Але сфера ІТ – не єдине захоплення Дениса. Як і більшість хлопців, він займався спортом, регулярно тренувався. Був товариським, добрим, завжди був готовий прийти друзям на допомогу, а їх у Дениса було чимало!

Після закінчення училища Денис вступив до нашого університету на освітньо-професійну програму «Логістика» (спеціальність «Менеджмент») і успішно закінчив перший курс. Але пандемія коронавірусу і перехід на дистанційне навчання внесли свої корективи і кардинально змінили плани хлопця. На другому курсі він перевівся на заочну форму навчання і вирішив йти служити в армію. У 2020 році він став служити у складі Бригади морської піхоти. 24 серпня 2021 року Денис Прилуцький брав участь у військовому параді з нагоди 30-річчя Незалежності України, який був у Києві. Разом із побратимами він крокував головною вулицею столиці у складі Бригади морської піхоти. Саме таким ми його запам’ятаємо – гарний хлопець із карими очима, якому так пасують однострій та синій берет. 

Йому залишалось служити 100 днів, коли почалось підступне повномасштабне вторгнення росії на територію України. 24 лютого Денис разом із побратимами прийняли на себе перший удар ворога. Він загинув на полі бою, захищаючи свою Батьківщину. 

Йому було всього лише 21 рік…

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України № 123/2022 від 10 березня 2022 року матроса Прилуцького Дениса Геннадійовича нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).


Посилання на джерела інформації:

 Віддали життя за Україну: Козятинська громада втратила трьох військових

«Вони прийняли перший удар». Про Героя з Козятина Дениса Прилуцького

Що ви бажаєте знайти?