ШУЛЬГАН Максим Іванович

(03.06.1996 – 29.08.2023)

Історію ж бо пишуть на столі.
Ми ж пишем кров’ю на своїй землі…

Ліна Костенко.

 

 

 

27-річний Максим Шульган – випускник Державного університету інфраструктури та технологій. Після закінчення Жмеринського ліцею вступив до ДУІТ і у 2018 році отримав диплом «магістра» зі спеціальності 273 «Залізничний транспорт», освітньо-професійна програма «Локомотиви та локомотивне господарство».

Перед початком повномасштабного вторгнення Максим працював за кордоном, а в перші дні війни повернувся до України, для того щоб захистити Батьківщину від російських нападників.

Старший лейтенант Максим Шульган був командиром 1 взводу оперативного призначення 3 роти оперативного призначення 1 батальйону військової частини 3028 східного ОТО Національної гвардії України. Щодня плече-в-плече зі своїми побратими він наближав нашу Перемогу. Та сталося непоправне… 29 серпня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине на Запоріжжі Максим Шульган загинув.

Максим був патріотом та справжнім сином свого народу, для якого Україна була у серці, а Свобода і Гідність – понад усе. У нього попереду було ціле життя, але він віддав його за Україну, за український народ, за майбутнє українців у вільній країні.

Відповідальний, щирий, добрий, цілеспрямований, сміливий, гарний командир та надійний товариш – таким був та назавжди залишиться у нашій пам’яті Максим Шульган.

Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію боротьби українського народу.

Що ви бажаєте знайти?