СЬОМІН Олексій Анатолійович

СЬОМІН Олексій Анатолійович

Декан факультету експлуатації технічних систем на водному транспорті Київського інституту водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій

У 1999 році закінчив кораблебудівний факультет Одеського Національного морського університету. Почав трудовий шлях інженером-технологом Ізмаїльського судноремонтного заводу, потім працював на різних посадах технічного департаменту Українського Дунайського пароплавства, інженером-конструктором проектно-конструкторського бюро.

З 2006 по 2013 рр. – начальник відділу суднобудування ТОВ «ЛІГІР-ІТБС». 

З 2015 року викладач, пізніше – декан факультету ЕТСнаВТ КІВТ ДУІТ.

Участь у міжнародних організаціях:

Європейський комітет з розробки стандартів в галузі внутрішнього судноплавства (м. Страсбург) Comité Européen pour l’Élaboration de Standards dans le Domaine de Navigation Intérieure – CESNI – учасник групи з розробки кваліфікаційних стандартів для персоналу суден внутрішнього плавання (ES-QIN), офіційний спостерігач від України;

Дунайська комісія (м. Будапешт) – член групи експертів з визнання посвідчень для персоналу суден та технічної групи, головуючий на нараді (згідно черги регламенту ДК)

Міжнародна морська організація (м. Лондон), International Maritime Organization (IMO) – компетентна особа від України щодо надання офіційної інформації та реалізації стандартів якості у відповідності до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (STCW 1978)

Область наукових інтересів – проектування, будування і експлуатація пасажирського флоту. Автор понад 20 друкованих наукових і науково-популярних праць в даній області.

Персональна сторінка у Google Scholar

Що ви бажаєте знайти?