СТРЕЛКО Олег Григорович

СТРЕЛКО Олег Григорович

Декан факультету управління залізничним транспортом Київського інституту залізничного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій

Трудову діяльність розпочав у 1991 році транспортним робочим на станції Дарниця Південно-Західної залізниці.

У 2000 році закінчив Харківську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю 7.100403-«Організація перевезень і управління на транспорті (залізничний транспорт)». Кваліфікація – інженер з організації перевезень і управління на залізничному транспорті.

На науково-педагогічній роботі з 1 серпня 2000 року.

Професор кафедри технологій транспорту та управління процесами перевезень. Викладає дисципліни: «Управління експлуатаційною роботою» та «Історія науки і техніки».

До сфери наукових інтересів входить широке коло питань в галузях освіти та транспорту, зокрема питання новітніх технологій перевезень пасажирів та вантажів, безпека організації перевезень, екологічна безпека залізничних перевезень, а також питання історії науки й техніки в цілому та історії розвитку транспорту зокрема. Автор понад 120 наукових праць, з яких 2 монографії, а також понад 10 навчально-методичних праць, серед них 4 навчальних посібника (2 з грифом МОН України). Виконує активну роботу у сфері підготовки наукових кадрів: підготовлено 7 кандидатів наук; здійснює керівництво аспірантами та консультування з докторського наукового дослідження. Заступник голови спеціалізованої вченої ради зі спеціальності 07.00.07 — історія науки й техніки. Заступник головного редактора і член редколегій наукових журналів.

Нагороджений Почесною грамотою МОН України (2008р.), нагрудними знаками МОН України «Відмінник освіти» (2015р.), «За наукові та освітні досягнення» (2017р.), нагрудним знаком Південно-Західної залізниці АТ «УКРзалізниця» «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці» (2020р.).

Персональні наукові профілі:

Web of Science Researcher ID: C-4036-2018

Scopus Author ID: 57211487742

Персональна сторінка у Google Scholar.

Персональна сторінка у ResearchGate.

Персональна сторінка у ORCID.

Що ви бажаєте знайти?