ТВЕРДОМЕД Володимир Миколайович

Директор інституту залізничного транспорту

Професійна діяльність:

2001 – 2004 р.р. аспірант на кафедрі реконструкції та експлуатації залізниць і споруд, Київського університету економіки і технологій транспорту.

2003 – 2005 р.р. асистент кафедри реконструкції та експлуатації залізниць і споруд, Київського університету економіки і технологій транспорту.

2006 – 2010 р.р. старший викладач кафедри реконструкції та експлуатації залізниць і споруд, Київського університету економіки і технологій транспорту.

2010 – 2016 р.р. доцент кафедри залізничної колії та колійного господарства, Державного економіко-технологічного університету транспорту.

2016 р. – по даний час декан факультету інфраструктури і рухомого складу залізниць, Київського інституту залізничного транспорту, Державного університету інфраструктури та технологій. За сумісництвом працює на посаді доцента кафедри залізничної колії та колійного господарства.

Освіта та кваліфікація:

У 2001 р. отримав освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за спеціальністю «Залізничні споруди та колійне господарство» та кваліфікацію інженера-будівельника залізничного транспорту.

У 2010 р. захистив дисертацію та отримав диплом кандидата технічних наук зі спеціальності залізнична колія.

У 2012 р. отримав вчене звання доцента кафедри залізничної колії та колійного господарства.

Наукові інтереси:

• визначення допустимих швидкостей руху поїздів по новим конструкціям колії та інженерним спорудам;
  • дослідження взаємодії рухомого екіпажу з залізничною колією;
  • розроблення методів діагностики технічного стану і прогнозування тривалості експлуатаційної роботи елементів залізничної колії і колійних пристроїв;
  • поточне утримання, ремонт залізничної колії та споруд, автоматизація і механізація колійних робіт.

За роки науково-педагогічної роботи підготовлено та опубліковано понад 50 наукових праць, в тому числі у співавторстві чотири нормативно технічний документ для АТ «Українська залізниця» і КП «Київський метрополітен», співавтор чотирьох навчальних посібників, брав участь у виконанні семи науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт за госпдоговорами на замовлення Укрзалізниці та КП «Київський метрополітен».

Заступник головного редактора збірник наукових праць Державного університету інфраструктури та технологій серії «Транспортні системи та технології».

Член спеціалізованої вченої ради зі спеціальностей: 05.22.01 – «Транспортні системи», 05.22.06 – «Залізнична колія» та 05.22.07 – «Рухомий склад залізниць та тяга поїздів».

З 2019 року – член-кореспондент Транспортної Академії України.

Відзнаки та нагороди:

• Подяка Віце-прем’єр міністра-міністра інфраструктури України (2011 р.)
  • Подяка Міністерства освіти і науки України (2016 р.)
  • Грамота Міністерства освіти і науки України (2020 р.)

Персональні наукові профілі:

Scopus Author ID