Запрошуємо на тематичний історичний захід «94 дні, які нас змінили: до 10-річчя Революції Гідності»

Запрошуємо на тематичний історичний захід «94 дні, які нас змінили: до 10-річчя Революції Гідності»

10 років тому, 21 листопада 2013 р. розпочалася Революція Гідності, яка тривала до 22 лютого 2014 р. Масовий громадянський протест став відповіддю на свавілля та зловживання тодішньої влади. Українці, об’єднані могутнім поривом, вийшли на Майдан в столиці та в інших містах держави, щоб відстояти демократичні ідеали та гідне європейське майбутнє.

Тематичний історичний захід «94 дні, які нас змінили: до 10-річчя Революції Гідності», організований кафедрою філософії та історії науки і техніки, присвячений 10-річчю подій на Майдані, вшануванню перемоги свободи, справедливості, демократії, честі та гідності тієї буремної зими.

Спікерами-гостями заходу будуть:

  1. Олександр Лукянов (старший науковий співробітник відділу історії незалежної України Національного музею історії України) – «Стежками революцій України: від «граніту» до «зими, яка нас змінила» (до 10 річниці Революції Гідності)».
  2. Отець Любомир Яворський (патріарший економ УГКЦ) – «На духовній варті: від молитовної підтримки Майдану та «Патріаршої криївки».  Про важливість капеланства».
  3. Світлана Бабенко – директорка Вугледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Вугледарської міської ради Донецької області – «Майдан очима жителів східних регіонів: в 2013 і сьогодні»

Запрошуються студенти та викладачі Державного університету інфраструктури та технологій.

Слухачі дізнаються:

  1. Про причини та хронологію подій Революції Гідності та жертовний подвиг Небесної Сотні.
  2. Про історію українських революцій кінця ХХ – початку ХХІ ст., а також про значення та наслідки Революції Гідності.
  3. Про важливість духовної підтримки населення на шляху державотворення через приклад «Патріаршої криївки» та інституту капеланства.
  4. Про ставлення до Майдану, підтримку Революції Гідності та наслідки подій зими 2013-2014 у різних куточках України, зокрема, у східних регіонах нашої держави.

Дата та час: 1 грудня (п’ятниця), 10:00

Долучитися до зустрічі у Zoom можна за покликанням:

https://us04web.zoom.us/j/74288348197?pwd=DUxzFVkbBFbAkaO0OsXPXkDAd3fMhm.1

Ідентифікатор конференції: 742 8834 8197

Код доступу: W38At4

Кількість місць не обмежена, реєстрація не потрібна.

Чекаємо на Вас! До зустрічі!

Що ви бажаєте знайти?