Про акредитаційну експертизу ОНП «Річковий та морський транспорт»

Щодо акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми (ОНП) «Річковий та морський транспорт» третього (доктор філософії) рівня вищої освіти.

Відповідно до Наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 18 червня 2021 року № 1331-Е «Про призначення експертної групи» з 07 по 09 липня 2021 року включно в Державному університеті інфраструктури та технологій проводитиметься акредитаційна експертиза за спеціальністю «271 Річковий та морський транспорт» за третім  рівнем вищої освіти освітньо-наукової програми «Річковий та морський транспорт» (ID у ЄДЕБО 48081) за справою  № 1276/АС -21.

Експертиза проводитиметься у віддаленому (дистанційному) режимі експертною групою у складі: Будашко Віталій Віталійович, д.т.н., (Національний університет «Одеська морська академія») – керівник експертної групи; Костюченко Віталій Іванович, к.т.н., доцент кафедри суднових електроенергетичних систем (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова); Чорнописький Василь Іванович, здобувач вищої освіти (Державний вищій навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»).

Відомості про самооцінювання ОПП

Програма Online роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи

В рамках ONLINE-візиту експертної групи запланована «Відкрита зустріч», до якої можуть долучитися всі бажаючі стейкхолдери освітньо-наукової програми (ОНП) «Річковий та морський транспорт».

«Відкрита зустріч» відбудеться 8 липня 2021 року о 11.40 на базі платформи ZOOM за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 852 5441 5414

Пароль: 2021

Заздалегідь вдячні за Вашу участь у зустрічі!

Робоча (проектна) група освітньо-наукової програми
«Річковий та морський транспорт»