Детальна інформація про порядок реєстрації для складання ЄВІ та ЄФВВ при вступі на навчання в магістратуру-2020

Детальна інформація про порядок реєстрації для складання ЄВІ та ЄФВВ при вступі на навчання в магістратуру-2020

Особи, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра у 2020 році зобов’язані зареєструватися на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ)  та отримати екзаменаційний листок  в пункті реєстрації. Реєстрація здійснюватиметься приймальною комісією Державного університету інфраструктури та технологій дистанційно.

Звертаємо увагу!

ЄВІ є обов’язковим для вступу на навчання в магістратуру за всіма спеціальностями!

ЄВІ+ЄФВВ є обов’язковими для вступу на навчання в магістратуру за спеціальністю 081 «Право»!

АДРЕСИ ПУНКТІВ РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИКІВ У ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ

Факультет Спеціальність Номер телефону для довідок Адреса електронної пошти для реєстрації Пункт видачі екзаменаційного листка
Юридичний 081 Право 097-299-42-13 [email protected] пр-т. Героїв Сталінграду, 2 (ауд.407)
Управління і технологій 051 Економіка 063-601-88-93 [email protected] вул. Огієнка, 19 (ауд.804)
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
073 Менеджмент
121 Інженерія програмного забезпечення
281 Публічне управління та адміністрування
Інфраструктури та рухомого складу залізниць 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 067-220-27-56 [email protected].edu.ua вул. Огієнка, 19 (ауд.103, 318)
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
273 Залізничний транспорт
Управління залізничним транспортом 275.02 Транспортні технології на залізничному транспорті 067-585-09-69 [email protected] вул. Огієнка, 19 (ауд.102)

Увага! Вступ до магістратури ДУІТ  на спеціальність 271 « Річковий та морський транспорт»  на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня) бакалавра у 2020 році не здійснюється.

ТЕРМІНИ РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИКІВ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) відбувається з 12 травня до 05 червня 2020 року.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИКА

(подаються скановані копії (фотокопії)):

 • Заява-анкета з інформацією, необхідною для формування екзаменаційного листка (заповнюється власноруч розбірливо друкованими літерами).
 • Документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника (ПАСПОРТ).
 • Облікова картка платника податків вступника (ІПН).
 • Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках).
 • Довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в 2020 році (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДБО).
 • Фотокартка для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.
 • Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

При реєстрації вступник зазначає:

 • іноземну мову, з якої він бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова, або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
 • інформацію про блоки єдиного фахового вступного випробовування, які особа бажає скласти (у разі реєстрації для вступу на спеціальність 081 Право);
 • інформацію про населений пункт, у якому вступник бажає скласти вступні випробування (пункти для проведення ЄВІ/ЄФВВ будуть створені у Києві та  в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). Зокрема, у Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані).

Заява-анкета для ЄВІ та ЄФВВ

Зразок заповненої заяви-анкети для ЄВІ (всі спеціальності)

Зразок заповненої заяви-анкети для ЄВІ+ЄФВВ (спеціальність 081 “Право”)

Увага! У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Завершення процедури реєстрації:

 • після завершення реєстрації вступнику на електронну адресу, вказану в Анкеті, надсилається сканована копія сформованого Екзаменаційного листка;
 • вступник здійснює перевірку інформації, зазначеної в сканованій копії Екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звертається до відповідального працівника Приймальної комісії для з’ясування ситуації за допомогою електронної пошти;
 • оригінал оформленого Екзаменаційного листка зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто, або надсилається засобами поштового зв’язку (за умови зазначення вступником такої необхідності в Анкеті).

Якщо ж під час перевірки документів буде визначено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови. Після усунення зауважень, процедуру реєстрації потрібно буде повторити.

ТЕРМІНИ СКЛАДАННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ТА ЄДИНОГО ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

Запланована дата складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови – 01 липня 2020 року.

Запланована дата складання Єдиного фахового вступного випробування з права і загальних навчальних правничих компетентностей – 03 липня 2020 року.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти автоматично створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

З Кабінету вступника, абітурієнт має роздрукувати запрошення-перепустку на ЄВІ та ЄФВВ. У даному документі буде вказано місце та час проведення випробувань.

Основна сесія ЄВІ проводиться у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

Допуск учасників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань.

У ПУНКТІ ТЕСТУВАННЯ ВСТУПНИК ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ПРЕД’ЯВИТИ:

 • Екзаменаційний листок (оформляється при реєстрації в Приймальній комісії);
 • Документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку) (ПАСПОРТ);
 • Запрошення-перепустку (роздруковану з власного кабінету учасника Єдиного вступного іспиту/Єдиного фахового вступного випробування).

БАЖАЄМО УСПІХІВ!!!

Що ви бажаєте знайти?