Курси з кібергігієни для студентів від партнерів ДУІТ. Реєстрацію подовжено до 31 травня!

Навчальний курс із основ кібергігієни
«Базові правила безпеки у цифровому середовищі»

Цей курс розрахований на студентську аудиторію та всіх тих, чиє повсякдення не обходиться без комп’ютерів, смартфонів і планшетів.

Компанія CRDF Global запрошує студентів та абітурієнтів на безкоштовні курси з безпечної роботи в мережі.

Реєстраційна форма https://cybereducation.org/mc/index.php/usr/login/registration

Навчальний курс розроблено CRDF Global, у співпраці з експертною групою з кібербезпеки компанії Ernst & Young (EY) в Україні та технічними експертами компанії Technomatix, в рамках Програми з розвитку кібербезпеки в Україні 2019-2021 за сприяння Державного департаменту США (Офіс із координації допомоги в Європі та Євразії)

Курс складається з 10 тем. Кожна тема містить теоретичний матеріал і практичні вправи. На завершення пропонується пройти тест і отримати сертифікат.

Цей курс дозволить:

• Дізнатися про основні загрози в інформаційному просторі та про те, яку небезпеку вони несуть
  • Проаналізувати наслідки від успішної реалізації атак зловмисників
  • Зрозуміти яка інформація є головною ціллю хакерів і чому її слід захищати
  • Запам’ятати основні рекомендації щодо захисту власних даних, безпечного користування електронними пристроями та інформаційними ресурсами

Більш детальна інформація про Навчальний курс та його розробників