21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

Саме 21 листопада відбувся початок двох доленосних революцій для нашого народу – Помаранчевої 2004 року і Революції Гідності 2013-го. Тоді українці продемонстрували всьому світу відданість ідеалам свободи, справедливості, утвердженню демократичних цінностей в єдиній і неподільній Україні.

На жаль, цей шлях не був безкровним. Відстоювання найвищих демократичних цінностей коштувало життя 106 вбитих героїв «Небесної сотні» та більше 2 тисяч поранених. Вони стали символом мужності і незламності, сміливості йти голіруч на битву за свої переконання і перемагати!

Нині, коли на нашу землю прийшли рашистські орди і весь народ став на захист Батьківщини, особливого значення набули такі поняття, як «ГІДНІСТЬ» та «СВОБОДА». Саме за них ми воюємо і не віддамо ворогові ні клаптика нашої території. Самі ці ідеї охоплюють серця нашого мужнього, гордого та незламного народу.

Дякуємо полеглим героям за їхню жертву і приклад патріотизму. У цей день ми віддаємо їм шану за громадянський подвиг, героїзм, силу духу і приклад надзвичайного патріотизму. Ставши небесними янголами, вони і зараз допомагають нашим захисникам бити ворога, що зазіхнув на українську землю, надихають на звитяжну боротьбу за право українців жити в прогресивний, демократичній державі, де головною цінністю є ГІДНІСТЬ, ЖИТТЯ і СВОБОДА.

День Гідності та Свободинаше національне свято, яке має величезне значення для кожного українця. Його мета — затвердити прагнення громадян України до демократії, справедливості, свободи, руху до європейської спільноти, з якого ми вже не звернемо.

Ми – українці, ми заряджені гідністю та жагою свободи!

Ми обов’язково переможемо і відбудуємо нашу країну та приведемо її до процвітання!

Слава Україні!

Героям слава!

Що ви бажаєте знайти?