Про відбір учасників освітнього проєкту EU Study Days

Про відбір учасників освітнього проєкту EU Study Days

Шановні студенти та аспіранти!

Міністерство освіти і науки України інформує, що Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує проведення відбору учасників онлайн школи EU Study Days, яка відбудеться у березні-травні 2022 року.

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, що надає можливість українським студентам та аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці й впровадження спільних ініціатив.

У березні-травні 2022 року в рамках школи заплановано проведення 10 онлайн модулів. Кожен модуль включатиме:

 1. лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;
 2. відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;
 3. онлайн-тест.

Програма для студентів та аспірантів складається із 10 модулів:

 • Відкриття. Відносини Україна-ЄС;
 • Європейські інституції, право та цінності;
 • Економічні та торговельні відносини в ЄС. Бюджетна політика;
 • Європейська інтеграція України: складові, впровадження Угоди про Асоціацію, допомога ЄС, можливості від програм ЄС;
 • Європейська політика сусідства та Східне Партнерство;
 • Політика ЄС в сфері подолання інформаційних пасток. Дезінформація, фейки та маніпуляції – як виявляти і спростовувати;
 • Єдиний цифровий ринок. Кібербезпека, цифрові права;
 • Європейський Зелений курс;
 • Міграція та управління кордонами;
 • Комунікація ЄС для його громадян та українців.

Учасниками онлайн школи EU Study Days у 2022 році можуть стати студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання віком від 18 до 25 років з таких спеціальностей, як міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика, а також інших економічних або технічних спеціальностей, які цікавляться європейською інтеграцією та бажають розширити свій світогляд. 20 кращих слухачів будуть запрошені до участі у літній або зимовій школах в очному форматі.

Робочими мовами EU Study Days є українська та англійська. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою – В2/С1.

До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років.

Конкурсний відбір проходитиме у 2 етапи:

 1. відбір за поданими заявками;
 2. онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/, посилання на яке буде надіслано після проходження першого туру відбору.

Для участі у конкурсі потрібно до 18.00, 07 березня 2022 року заповнити анкету за наступним посиланням https://bit.lv/3HnBsKB. Переможці відбору будуть повідомлені особисто електронною поштою не пізніше 15 березня 2022.

За додатковою інформацією звертайтесь до Відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні (Вікторія Давидова, Радниця з питань преси та інформації [email protected]) або до організації-виконавця проєкту (ГО «Молодіжна Альтернатива», Людмила Кудіна, [email protected]).

Що ви бажаєте знайти?