Порядок підготовки до сесії студентів заочної форми факультету ЕТС на ВТ

Порядок підготовки до сесії студентів заочної форми факультету ЕТС на ВТ

Порядок підготовки та допуску до заліково-екзаменаційної сесії (яка буде проводитись в дистанційному режимі) студентів заочної форми навчання факультету Експлуатації технічних систем на водному транспорті

  1. Для допуску дозаліково-екзаменаційної сесії студент повинен виконати всі контрольні, розрахунково-графічні та курсові роботи, які передбачені навчальним планом.
  2. Всі завдання до контрольних, розрахунково-графічних та курсових робіт викладені за відповідними посиланням. Для доступу до завдань потрібно перейти за відповідним посиланням http://old.duit.edu.ua/kivt/fets/ обравши спеціальність та курс.
  3. Виконані роботи в друкованому вигляді потрібно надіслати до початку сесії) за допомогою поштової служби Нова Пошта на адресу: м.Київ, відділення Нової пошти  № 57, Боріна Маргарита Вікторівна (097-564-27-27).
  4. Обов’язково!!! Електронний варіант контрольних, розрахунково-графічних та курсових робіт дублюється на адресу електронної пошти [email protected] Після реєстрації всі роботи будуть надані викладачам для перевірки.
  5. Інформація щодо порядку та організації проведення заліково-екзаменаційної сесії студентів заочної форми навчання КІВТ буде оприлюднено на сайті перед сесією.
  6. Слідкуйте за оновленням інформації.

Адміністрація КІВТ ДУІТ

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на skype
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Що ви бажаєте знайти?