Порядок підготовки до сесії студентів заочної форми факультету ЕТС на ВТ

1. Для допуску дозаліково-екзаменаційної сесії студент повинен виконати всі контрольні, розрахунково-графічні та курсові роботи, які передбачені навчальним планом.
  2. Всі завдання до контрольних, розрахунково-графічних та курсових робіт викладені за відповідними посиланням. Для доступу до завдань потрібно перейти за відповідним посиланням http://old.duit.edu.ua/kivt/fets/ обравши спеціальність та курс.
  3. Виконані роботи в друкованому вигляді потрібно надіслати до початку сесії) за допомогою поштової служби Нова Пошта на адресу: м.Київ, відділення Нової пошти  № 57, Боріна Маргарита Вікторівна (097-564-27-27).
  4. Обов’язково!!! Електронний варіант контрольних, розрахунково-графічних та курсових робіт дублюється на адресу електронної пошти [email protected] Після реєстрації всі роботи будуть надані викладачам для перевірки.
  5. Інформація щодо порядку та організації проведення заліково-екзаменаційної сесії студентів заочної форми навчання КІВТ буде оприлюднено на сайті перед сесією.
  6. Слідкуйте за оновленням інформації.

Адміністрація КІВТ ДУІТ