Міністерство освіти і науки України оприлюднило календарний план організації та проведення вступних випробувань до магістратури у 2024 році

Міністерство освіти і науки України оприлюднило календарний план організації та проведення вступних випробувань до магістратури у 2024 році

Шановні вступники!

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 (диплома бакалавра) або НРК7 (диплома спеціаліста або магістра), яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника), яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

З особливостями складання ЄВІ можна ознайомитися за посиланням

Просимо зауважити, що вступні випробування проходитимуть у дві сесії:

  1. основна: з 24 червня до 15 липня;
  2. додаткова: з 31 липня до 14 серпня.

Реєстрація осіб, які бажатимуть взяти участь у ЄВІ та/або ЄФВВ, триватиме з 7 до 29 травня включно. 

Реєстрацію будуть здійснювати представники відбіркових приймальних комісій інститутів / факультетів. 

Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку Кабінет вступника

Якщо Ви бажаєте зареєструватися дистанційно:

Крок 1. Роздрукуйте заяву-анкету за формою (pdf), внесіть дані, поставте підпис, зробіть сканкопію та накладіть на неї особистий кваліфікований електронний підпис (КЕП) .

Крок 2. Заяву-анкету з накладеним КЕП та інші документи (перелік визначений у заяві-анкеті) надішліть на електронну адресу відбіркової приймальної комісії відповідного інституту і чекайте відповіді.

Телефони для довідок, електронні пошти та графіки роботи відбіркових приймальних комісій  ТУТ

До 17 червня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці Кабінет вступника запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а учасники додаткової сесії – до 26 липня.

Детально з процедурою реєстрації можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням. 

У додатковий період (17–21 червня) зможуть зареєструватися  особи, які не змогли зареєструватися для проходження ЄВІ та/або ЄФВВ під час основного періоду реєстрації.

Оголошення результатів 

  • основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 20 липня 2024 року
  • додаткової сесії – до 20 серпня 2024 року.

При виникненні додаткових запитань звертайтесь до Приймальної комісії!

Що ви бажаєте знайти?