Запрошуємо студентів, докторантів та викладачів до участі у Національній стипендіальній програмі (NŠP) Словацької Республіки

Запрошуємо студентів, докторантів та викладачів до участі у Національній стипендіальній програмі (NŠP) Словацької Республіки

Шановні колеги!

В рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців було оголошено про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання. дослідницьке, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині протягом літнього семестру 2023/2024 академічного року.

Останній термін подання заявок: 31 жовтня 2023 року до 16:00 год., причому перебування буде можливо реалізувати в межах літнього семестра 2023/2024 академічного року.

Заявки подаються в режимі он-лайн на інтернет-сайті  www.stipendia.sk або на www.scholarships.sk.

Національна стипендіальна програма (NSP) Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців під час їхнього навчання чи дослідницької роботи в словацьких вищих навчальних закладах і дослідницьких організаціях.

Основна інформація про Національну стипендіальну програму знаходиться в інформаційному бюлетні, що додається словацькою та англійською мовами.

Інформаційний бюлетень (eng)

Інформаційний бюлетень (slovenský)

Більш детальна інформація міститься на інтернет-сайтах: www.stipendia.sk або www.scholarships.sk

У разі виникнення будь-яких питань щодо NSP можна звертатися безпосередньо до адміністраторів цієї програми: Крістіна Саллерова (Kristina Sallerova) ([email protected]) – для претендентів з постійним місцем проживання в Словаччині, Сільвів Ліповска (Silvia Lipovska) (nsp-foreign2@sainsk) для претендентів (студенти та докторанти) на здобуття стипендії з-за кордону, Ондрей Арадски (Ondrej Aradsky) (nsp-foreign/d/saia.sk) – для претендентів (викладачі ВНЗ, наукові та/або мистецькі працівники) на здобуття стипендії з-за кордону.

Національну стипендіальну програму (NSP) Словацької Республіки було схвалено Постановою Уряду Словацької Республіки № 557 від 13.07.2005 р. Рішення про продовження Національної стипендіальної програми було схвалено Постановою Уряду Словацької Республіки № 317 від 29.04.2009 р.

Фінансується Національна стипендіальна програма Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «ЅАIА, п.о.». Стипендіати NSP є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Посольство Словацької Республіки в Україні користується нагодою, щоб поновити Міністерству освіти і науки України запевнення у своїй високій повазі.

Що ви бажаєте знайти?