Про стипендії для вивчення корейської мови від Республіки Корея

Про стипендії для вивчення корейської мови від Республіки Корея

На виконання домовленості Президентів України і Республіки Корея щодо реалізації Української ініціативи миру і солідарності корейською стороною засновано Стипендіальну Програму «Юк Сон Йоль – Зеленський» у межах «The GKS International Reconstruction Talent Scholarship Track», що спрямована на підготовку українських громадян для післявоєнної відбудови держави.

Одночасно з навчанням корейської мови учасникам програми також викладатиметься один з п’яти спеціалізованих або загальних курсів:

1) загальний (загальне навчання корейській мові);

2) медицина (охорона здоров’я);

3) відбудова міст;

4) програмне забезпечення штучного інтелекту;

5) енергетика (довкілля).

Міністерство спільно з Корейським освітнім центром приймає документи від кандидатів, підготовлені відповідно до вимог корейської сторони, до 20 травня 2024 року.

До Міністерства освіти і науки України пакет документів подається в електронній та паперовій формах (документи надсилаються в обох зазначених формах).

В електронній формі скановані документи (формат PDF) надсилаються до Міністерства на адресу: [email protected]

до Корейського освітнього центру на адресу: [email protected], телефон для довідок: + 38 (044) 300 70 78.

У паперовій формі – приймаються за адресою: пр. Берестейський, 10, м. Київ, 01135, Міністерство освіти і науки України, директорат міжнародної співпраці з приміткою на конверті «Стипендії для вивчення корейської мови 2024, спеціалізований курс № …».

Водночас звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 26 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, виїзд з України чоловіків віком 18–60 років – здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти, під час дії воєнного стану обмежено.

Корейський освітній центр проводить онлайн-зустріч, присвячену роз’ясненню питань заявки на участь у відборі за грантовою програмою від Уряду Республіки Корея GKS, посилання http://www.uakoreaedu.org/ua/notification/onlajn-zustrich-schodo-rozyasnen-informatsii-pro-movnu-programu-2024-gks-irts

Детальна інформація стосовно умов і процедури отримання стипендії міститься тут.

Що ви бажаєте знайти?