З Днем працівників морського і річкового флоту України!

Адміністрація Державного університету інфраструктури та технологій вітає викладачів і студентів Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, капітанів всіх рангів, моряків, річковиків, судоремонтників і всіх, хто сьогодні святкує День працівників морського і річкового флоту України! У ваше професійне свято бажаємо вам подальших успіхів у вашій нелегкій праці, міцного здоров’я, надійної моряцької дружби і щастя в особистому житті! Нехай робота завжди буде в радість! Нехай вітер буде попутним, а бурі і шторми обійдуть стороною! Бажаємо спокійно йти по життю, обходячи рифи і айсберги стороною! Здоров’я, бадьорості, оптимізму і сили духу вам! Нехай Господь береже вас завжди! Сім футів під кілем!!!