Про стипендії на навчання в Державі Катар

Про стипендії на навчання в Державі Катар

Надано 50 стипендій громадянам України для навчання у ЗВО Держави Катар.

З урахуванням календарного плану вступних кампаній, Університет Лусейл пропонує охочим навчатися в Катарі громадянам України подавати відповідні документи у період 15 вересня – 20 жовтня 2024 року. Рішення щодо зарахування на навчання прийматиметься упродовж першої половини грудня 2024 року. Початок навчання планується на 19 січня 2025 року. За повідомленням представників цього університету, у подальшому інформація про можливі зміни, які стосуватимуться громадян України, відображатиметься на його офіційній веб сторінці: www.lu.edu.qa.

Студенти українських ЗВО також мають можливість вступу до Університету Лусейл відразу на 2-й чи 3-й курс за відповідними спеціальностями за умови підтвердження «академічних кредитів» («academic credits»), тобто співвідношення навчальних дисциплін і годин навчання в українському та катарському ЗВО.

Окрім зазначених у додатках пропозицій, існує й можливість вступу на навчання за чотирирічними бакалаврськими програмами Коледжу інформаційних технологій Університету Лусейл за спеціальностями «кібербезпека», «штучний інтелект» та «дизайн цифрових ігор». Проте, через значний інтерес абітурієнтів до комп’ютерних спеціальностей, отримання стипендій на навчання за цим напрямом є доволі ускладненим.

Водночас звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 26 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, виїзд з України чоловіків віком 18–60 років – здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти, під час дії воєнного стану обмежено.

Додатки

Що ви бажаєте знайти?