ДУІТ надає відповідь заступнику міністра МОНУ, пану Винницькому, щодо його висловлювань про результати перевірки ДАСУ

ДУІТ надає відповідь заступнику міністра МОНУ, пану Винницькому, щодо його висловлювань про результати перевірки ДАСУ

Чиновники від МОН «згадали» новий привід для ліквідації ДУІТ, а саме звіт Державної аудиторської служби за період із 01.01.2020 по31.12.2023, яка проводилась в лютому-березні цього року. Особливу увагу пан Винницький акцентує на виплаті премій, але чомусь при цьому забуває, що та ж аудиторська перевірка не виявила ніяких порушень з цього питання. 

Цитата з акту перевірки: «Перевіркою підстав нарахування та виплати премії першому проректору Горбаню А.В., встановлено, що преміювання здійснювалося на підставі наказів ректора, які погоджувалися головним бухгалтером, начальником відділом кадрів, юридичним відділом та головою профспілкового комітету профкому співробітників. Порушень не встановлено

Крім того перевіркою було вивчено питання щодо можливості отримання заробітної плати першим проректором Горбанем А.В. та проректором Костенко О.І., які перебувають за кордоном.

Актом перевірки визначено: «Враховуючи вищезазначене, законодавство не містить заборони виконання дистанційної роботи за кордоном. Тому, коли працівник у зв’язку з небезпекою для життя і здоров’я під час дії воєнного стану виїхав за межі країни, і має технічну можливість виконання трудових функцій дистанційно з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, йому здійснюється виплата заробітної плати відповідно до умов, встановлених у трудовому договорі, за фактично виконану роботу (відпрацьований час)

Ми не приховуємо той факт, що в нашій роботі є недоліки та помилки. 

Вони дійсно відображені в Акті перевірки, тому ми йдемо на крок публічного розміщення порушень, які встановлені перевіркою. І під цим постом публікуємо їх перелік відповідно до висновків Державної аудиторської служби України. Робити і не помилятися не можливо, але такі порушення присутні у будь-якому закладі освіти України. Вони можуть мати об’єктивне чи суб’єктивне підґрунтя і їх оцінять відповідні правоохоронні органи. Але ставити ці питання в основі знищення всього закладу має ознаки особистої помсти. При цьому в такому контексті стає більш зрозумілим причини проведення перевірки ДАСУ з очевидною метою: «щось знайти».

Інформація ДАСУ про результати проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності Державного університету інфраструктури та технологій за період з 01.01.2020 по 31.12.2023. (.pdf)

Відповідь на запит про результати перевірки фінансово-господарської діяльності Державного університету інфраструктури та технологій від ДАСУ (.pdf)

Що ви бажаєте знайти?