ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ»

ШАНОВНІ  КОЛЕГИ!
В рамках реалізації проекту
Erasmus+ «Академічна протидія гібридним загрозам» WARN
610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP
запрошуємо Вас до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції
«УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ» 1

Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування Факультету управління та технологій Державного університету інфраструктури та технологій спільно з кафедрою економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки запрошують 07 грудня 2021 року взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ».

Метою конференції є обговорення теоретичних і практичних аспектів впливу гібридних загроз на національну безпеку України та напрацювання напрямків протидії гібридним загрозам в сфері управління та адміністрування.

В межах конференції буде проводитися робота в таких секціях:

1. Менеджмент організацій і адміністрування.
  2. Гібридні загрози – сучасні виклики для України та світу.
  3. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.
  4. Публічне управління та адміністрування.
  5. Підприємництво в умовах динамічних змін економічного середовища.
  6. Глобалізаційні аспекти використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Форма участі у конференції – дистанційна.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, фахівці-практики та всі зацікавлені особи.

Адреса організаційного комітету:

Україна, м. Київ, вул. І. Огієнка, 19,

Державний університет інфраструктури та технологій,

ауд. 608.

КОНТАКТНІ ОСОБИ:

Карпенко Оксана Олександрівна,

Тарновська Ірина Віталіївна.

e-mail: [email protected]

Місце та час проведення конференції:

Україна, м. Київ, вул. І. Огієнка, 19, Державний університет інфраструктури та технологій, 07 грудня 2021 р.

Детально про умови участі та вимоги до оформлення тез ви можете дізнатися в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ (.pdf)

You can learn more about the conditions of participation and thesis requirements in the INFORMATION LETTER (.pdf)

1 This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.