МОН України ПОВНІСТЮ ІГНОРУЄ колектив та студентство ДУІТ!!!

МОН України ПОВНІСТЮ ІГНОРУЄ колектив та студентство ДУІТ!!!

Шановні колеги, студенти, стейкхолдери, всі, кому не байдуже майбутнє України та освіти в нашій країні!!!

Схоже на те, що деякі посадові особи Міністерства освіти і науки України, перевищуючи власні посадові повноваження, приймають одноосібні рішення щодо реформування освітніх установ, ігноруючи ВСІХ учасників освітнього процесу задіяних університетів!!!

Що ми маємо по факту:

 1. Тихенькі кулуарні рішення щодо приєднання ДУІТ до НТУ. Рішення приймається в повній утаємниченості від колективів  ДУІТ та НТУ (Окрім ректора НТУ М. Дмитриченка)!!!
 2. Повна відсутність діалогу з представниками ДУІТ, студентським самоврядуванням ДУІТ, профспілками ДУІТ. Все відбувається не прозоро та не зрозуміло!!!
 3. Ігнорування прохань керівництва ДУІТ про зустрічі з Міністром освіти  і науки України О.Лісовим та його заступником М. Винницьким для з’ясування причин об’єднання, передумов такого рішення МОНУ та взагалі для отримання будь-якої офіційної інформації від МОНУ. Зустріч призначено через тиждень на 11 червня !!!  Це є повною неповагою до ректора, працівників та студентської спільноти ДУІТ.
  Відповідь МОНУ ТУТ!!!
 4. Ігнорування Звернення зборів трудового колективу ДУІТ щодо діалогу та підтримки!!!
  Звернення ТУТ!!!
 5. Відкрита брехня Міністра освіти  і науки України О.Лісового та його  заступників в засобах масової інформації щодо планів МОНУ відкласти процеси реорганізації ЗВО на період вступної кампанії. Слова кардинально відрізняються від дій!!!
 6. Відсутність стратегії розвитку освіти!!!
  Все відбувається хаотично, спонтанно, виключно особистими рішеннями певних посадовців. Це «відкат» в ручне управління галуззю освіти???
  Попрання принципів етики та моралі!!! 

Очільники МОНУ змінюються, «традиції» залишаються!

Деградація освіти, попри реформи, посилюється,  практики прийняття рішень та ігнорування думок громадськості з боку МОНУ продовжується!

До чого ми котимося? Хто буде відновлювати економіку країни?

Що ви бажаєте знайти?