Тематична вікторина до 210-ї річниці з дня народження Кобзаря “Чи знаємо ми Шевченка?”

Тематична вікторина до 210-ї річниці з дня народження Кобзаря “Чи знаємо ми Шевченка?”

210 років тому – 9 березня 1814 р., в с. Моринці, що на Черкащині, народився Тарас Шевченко. Величний геній українського народу – Кобзар, відомий у цілому світі як  громадський діяч, філософ, прозаїк, етнограф, незрівнянний художник та поет.  Доля була невблаганною до Тараса Григоровича, але рядки його поетичних творів пробуджували в українського народу приспані надії на створення незалежної України та кликали боротися за неї. Про непересічність постаті Тараса Шевченка так говорив Іван Франко: «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури».

З нагоди 210-річчя з дня народження Кобзаря пропонуємо Вам долучитись до тематичної вікторини «Чи знаємо ми Шевченка?», організованої викладачами кафедри філософії та історії науки і техніки Київського інституту залізничного транспорту, й перевірити свої знання про відомого українця.

Запрошуються студенти та викладачі Державного університету інфраструктури та технологій.

Учасники матимуть змогу:

  1. Ще раз переконатись у знанні цікавих фактів із громадського життя Т. Шевченка;
  2. Пригадати поетичну спадщину Кобзаря;
  3. Поринути у світ художньої творчості діяча.

Дата та час: 12 березня (вівторок), об 11:30.

Щоби долучитися до зустрічі, увійдіть у Zoom за покликанням: https://us04web.zoom.us/j/74288348197?pwd=DUxzFVkbBFbAkaO0OsXPXkDAd3fMhm.1

Ідентифікатор конференції: 742 8834 8197

Код доступу: W38At4 

Кількість місць не обмежена.

Що ви бажаєте знайти?