Спеціально організована сесія ЄВІ

Спеціально організована сесія ЄВІ

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти ЄВІ з іноземної мови, сьогодні розпочато реєстрацію на третю сесію.

Реєстрація триватиме до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня.

Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати лише для вступу на контракт.

Документи для реєстрації вступники подають онлайн: на офіційну електронну скриньку приймальної комісії, зазначену в ЄДЕБО та на сайті закладу вищої освіти, або із застосуванням іншого, визначеного закладом, каналу зв’язку.

Третя сесія – платна, вартість визначена Українським центром оцінювання якості освіти і складає 510 грн.

Докладніше: bit.ly/322yDeV

Особи, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра у 2020 році зобов’язані зареєструватися на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ)  та отримати екзаменаційний листок  в пункті реєстрації. Реєстрація здійснюватиметься приймальною комісією Державного університету інфраструктури та технологій дистанційно.

ЄВІ є обов’язковим для вступу на навчання в магістратуру за всіма спеціальностями!

АДРЕСИ ПУНКТІВ РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИКІВ У ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ

Факультет Спеціальність Номер телефону для довідок Адреса електронної пошти для реєстрації Пункт видачі екзаменаційного листка
Судноводіння

 

Експлуатації технічних систем на ВТ

073 Менеджмент

(Управління та регулювання водного транспорту)

 

271 Річковий та морський транспорт

096-204-20-76 [email protected] вул. Кирилівська, 9

(ауд. 119)

Юридичний 081 Право 097-299-42-13 ira.gaisha[email protected]gmail.com пр-т. Героїв Сталінграду, 2

(ауд.407)

Управління і технологій 051 Економіка 063-601-88-93 [email protected] вул. Огієнка, 19

(ауд.804)

071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
073 Менеджмент
121 Інженерія програмного забезпечення
281 Публічне управління та адміністрування
Інфраструктури та рухомого складу залізниць 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 099-360-23-14 vpk_irsz@gsuite.duit.edu.ua вул. Огієнка, 19

(ауд.103)

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
273 Залізничний транспорт
Управління залізничним транспортом 275.02 Транспортні технології на залізничному транспорті 097-550-78-33 vpk_uzt@gsuite.duit.edu.ua вул. Огієнка, 19

(ауд.103)

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЄВІ ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ В МАГІСТРАТУРУ 2020

Особи, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра у 2020 році зобов’язані зареєструватися на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та отримати екзаменаційний листок в пункті реєстрації. Реєстрація здійснюватиметься приймальною комісією Державного університету інфраструктури та технологій дистанційно.

ТЕРМІНИ РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИКІВ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови відбувається з 17 серпня до 25 серпня 2020 року.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИКА

(подаються скановані копії (фотокопії)):

 • Заява-анкета з інформацією, необхідною для формування екзаменаційного листка (заповнюється власноруч розбірливо друкованими літерами).

Бланк заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка

Зразок заповнення заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка

 • Документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника (ПАСПОРТ).
 • Облікова картка платника податків вступника (ІПН).
 • Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень).
 • Фотокартка для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.
 • Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ).

При реєстрації вступник зазначає:

 • іноземну мову, з якої він бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова, або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
 • інформацію про населений пункт, у якому вступник бажає скласти вступні випробування (пункти для проведення ЄВІ будуть створені у Києві, Вінниці, Івано-Франківську, Дніпрі, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні та Харкові).

Увага! У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Завершення процедури реєстрації:

 • після завершення реєстрації вступнику на електронну адресу, вказану в Анкеті, надсилається сканована копія сформованого Екзаменаційного листка;
 • вступник здійснює перевірку інформації, зазначеної в сканованій копії Екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звертається до відповідального працівника Приймальної комісії для з’ясування ситуації за допомогою електронної пошти;
 • оригінал оформленого Екзаменаційного листка зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто, або надсилається засобами поштового зв’язку (за умови зазначення вступником такої необхідності в Анкеті).

Якщо ж під час перевірки документів буде визначено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови. Після усунення зауважень, процедуру реєстрації потрібно буде повторити.

ТЕРМІНИ СКЛАДАННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Запланована дата складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови – 19 вересня 2020 року.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти автоматично створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

З кабінету вступника, абітурієнт має роздрукувати запрошення-перепустку на ЄВІ. У даному документі буде вказано місце та час проведення випробувань.

Допуск учасників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань.

У ПУНКТІ ТЕСТУВАННЯ ВСТУПНИК ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ПРЕД’ЯВИТИ:

 • Екзаменаційний листок (оформляється при реєстрації в Приймальній комісії);
 • Документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку) (ПАСПОРТ);
 • Запрошення-перепустку (роздруковану з власного кабінету учасника Єдиного вступного іспиту/Єдиного фахового вступного випробування).

БАЖАЄМО УСПІХІВ!!!

Що ви бажаєте знайти?