З глибоким сумом сповіщаємо про загибель нашого студента Семерова Валентина

З глибоким сумом сповіщаємо про загибель нашого студента Семерова Валентина

З глибоким сумом висловлюємо свої щирі співчуття родині, друзям і близьким нашого студента 2 курсу ОП “Транспортні технології (на морському та річковому транспорті)” Семерова Валентина, який загинув за цілісність та незалежність України 24 липня 2023 року.

Словами не передати, який величезний біль переймає наші серця. Валентин був не просто талановитим студентом, він був частинкою нашої душі, яка завжди зігрівала наші серця своєю теплотою та усмішкою.

Він був втіленням справжнього патріотизму та героїзму, готовий стати на захист України навіть ціною власного життя. Валентин завжди прагнув допомогти іншим, був надійною опорою для друзів та колег. 

Сьогодні наші серця зливаються в спільному горі. Ми пам’ятатимемо Валентина як сонячну людину, чутливу до потреб і болю інших, завжди готову поділитися своїм теплом та добротою.

Він завжди залишатиметься в наших серцях, в нашій пам’яті та спогадах. Його сміливість та жертовність надихатимуть нас бути кращими, підтримувати один одного і не забувати, що є речі варті боротьби та захисту.

Нехай пам’ять про Валентина нагадує нам про важливість бути сильними та щедрими серцем. Його відданість Батьківщині і глибока любов до України залишаться завжди прикладом для нас.

Вічна пам’ять! Слава Україні!!! Героям слава!

Що ви бажаєте знайти?