Фінал IV Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS»

Фінал IV Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS»

15 червня 2023 року відбувся довгоочікуваний фінал IV Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS», який вкотре проводить кафедра економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування Державного університету інфраструктури та технологій.

Проведення «DO.IT ADS» вже стало доброю традицією. Творчість та креативність об’єднують талановиту молодь, яка прагне свободи, миру і незалежності, молодь, яка мріє про щасливе майбутнє!

Цьогорічний IV Міжнародний конкурс реклами «DO.IT ADS» набув особливо важливого значення. Жахливі події, пов’язані із широкомасштабним вторгненням рф в Україну, сколихнули весь світ та завдали невгамовного болю усім українцям. Україна гордо і щиро відстоює свої законні права на вільне і щасливе майбутнє. Кожен українець робить все можливе з великою любов’ю до рідної землі! 

Експертам конкурсу було нелегко визначити переможців серед такої кількості талановитих і хвилюючих робіт. Учасники «DO.IT ADS», демонструючи свою підтримку Україні, створили неймовірно щирі роботи, що  вражають креативністю, талантом, небайдужістю! Усі отримали сертифікати про участь, а  переможці конкурсу в кожній номінації – дипломи про присудження першого, другого чи третього місця в номінації.

Колектив кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування Факультету управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій разом з оргкомітетом Конкурсу щиро дякує Всім за участь та підтримку незламної та незалежної України!

Талановитість учасників «DO.IT ADS» вражає і захоплює, а креативність не має меж! Вітаємо і бажаємо всім подальших успіхів і нестримної енергії, творчого натхнення та везіння, неймовірного успіху та Перемоги усім нам! Слава Україні! 

До зустрічі на наступному V Міжнародному конкурсі реклами «DO.IT ADS»!

Слідкуйте за сторінками кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування у соціальних мережах Instagram та Facebook, де будуть розміщені кращі роботи конкурсантів: 

Facebook – https://www.facebook.com/departmentemba/

Instagram – https://www.instagram.com/emba_fut_duit/

Що ви бажаєте знайти?