В 2023 році в Державному університеті інфраструктури та технологій започатковано Міжнародний студентський «Конкурс креативів ДУІТ»!

В 2023 році в Державному університеті інфраструктури та технологій започатковано Міжнародний студентський «Конкурс креативів ДУІТ»!

У листопаді 2023 року цей Конкурс відбувся вперше!!! 

Замовником було надано технічне завдання конкурсантам щодо розробки етикетки бренду CORNUDA, який планує працювати на європейських ринках.

В конкурсі прийняло участь 5 команд студентів ДУІТ з різних курсів та спеціальностей: Дизайн, Логістика, Економіка, Менеджмент, Маркетинг та інші.

Результати вразили!

Кожна команда продемонструвала різні бачення етикетки, різні підходи до вирішення завдання, різні стилі та дизайнерські знахідки.

Конкурс відкрив безмежний потенціал креативу, фантазії, невичерпної енергії, драйву!!!

Щодо переможців: цього разу замовник не зміг обрати єдиного переможця, тому було обрано 2-х, обидві – представники спеціальності Дизайн: Іваниченко Владислава та Яна Токарєва, які працювали під керівництвом старшого викладача кафедри дизайну факультету управління і технологій ДУІТ Петрушевської Кристини Андріївни.

Переможців очікували заохочувальні призи та сертифікати про перемогу!

Вітаємо ДУІТ з чудовим започаткуванням, сподіваємося, Конкурс буде популярним серед замовників, а у студентів буде можливість проявити та розвинути власні здібності та реалізувати креативні підходи та бачення!!!

Вітаємо учасників та Переможців!!!

Що ви бажаєте знайти?