Конкурс «IT-ДУІТ»

Увага! БЕЗКОШТОВНИЙ Студентський конкурс IT – проектів «IT – ДУІТ» (далі – Конкурс) проводить Державний університет інфраструктури та технологій (далі –ДУІТ) з метою виявлення інноваційних проектів (ідей або рішень) у сфері інформаційних технологій та комп’ютерних наук, розбудови системної взаємодії між українськими студентами, науковцями та фахівцями в ІТ-галузі, задля поглиблення їх творчого потенціалу.

Детальніше

БЕЗКОШТОВНИЙ студентський конкурс IT – проектів «IT – ДУІТ» (далі – Конкурс) проводить Державний університет інфраструктури та технологій (далі –ДУІТ) з метою виявлення інноваційних проектів (ідей або рішень) у сфері інформаційних технологій та комп’ютерних наук, розбудови системної взаємодії між українськими студентами, науковцями та фахівцями в ІТ-галузі, задля поглиблення їх творчого потенціалу.

Проведення Конкурсу регламентується відповідно до Положення про Студентський конкурс IT-проектів «IT – ДУІТ» Державного університету інфраструктури та технологій.

Студенти, які стали Переможцями Конкурсу або були його учасниками, мають право брати участь у Конкурсах у наступних роках на загальних засадах.

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ:

  • Мобільні додатки. Хмарні технології.
  • Комп’ютерна графіка. Комп’ютерні ігри.
  • Прикладні програмні продукти. Соціальні програмні продукти.
  • Системи управління в економіці.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «IT – ДУІТ» 2020

І етап (підготовчий):

до 08 березня 2020 року необхідно заповнити заявку (реєстраційну форму).

до 15 березня 2020 року необхідно надіслати опис своєї роботи.

ІІ етап (відбірковий):

до 29 березня 2020 року Експертна комісія ознайомиться з поданими проектами та визначить кращі роботи для участі у фінальному етапі Конкурсу.

Автору(ам) проектів, які при підведенні підсумків ІІ (відбіркового) етапу Конкурсу отримали найвищу за рейтингом оцінку Експертної комісії, направляються персональні запрошення щодо участі у ІІІ (фінальному) етапі.

ІІІ етап (фінальний):

з 14 по 17 квітня 2020 року здійснюється оцінювання захисту проектів Експертною комісією, підведення підсумків Конкурсу, визначення Переможців.

Фінальний етап передбачає безпосередню участь авторів проектів, які особисто:

  • презентуютьсвої роботи членам журі та присутнім (презентація проекту (ідеї або рішення) здійснюється у форматі .ppt, .pptx або .pdf);
  • демонструютьфункціонування проекту (прототип, симуляцію, демоверсію тощо);
  • захищаютьсвої роботи.

Регламент виступів:

  • презентація та захист проекту − до 15 хвилин;
  • обговорення презентації − до 15 хвилин.

Фінальний етап проводиться в приміщенні Державного університету інфраструктури та технологій за адресою: м. Київ, вул. Івана Огієнка, 19.

Особиста інформація про Фіналістів та Переможців Конкурсу та опис їх конкурсних проектів розміщуються на сайті Конкурсу.

Переможці Конкурсу отримають від спонсорів Конкурсу грошові винагороди, цінні подарунки, можливість працевлаштування у провідних ІТ-компаніях України та світу.

Контактна особа:

Ткаченко Ольга Іванівна
тел.: 0632824360
e-mail: [email protected]

КОНТАКТИ ДУІТ:

04071, м. Київ, вул. Кирилівська, 9
тел.: (044) 463-74-70
duit.edu.ua
[email protected]

 ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Що ви бажаєте знайти?