«Мурашина логістика» та кафедра БЛТТ – партнери!

ДУІТ почне використовувати хмарну систему «Мурашина логістика» в навчальному процесі

Між Державним університетом інфраструктури та технологій (ДУІТ) та провідною вітчизняною компанією-розробником програмного забезпечення для логістики «Мурашина логістика» (https://ant-logistics.com) підписано Договір про партнерство.

Тепер здобувачі таких освітньо-професійних програм, як: «Транспортні технології (на морському та річковому транспорті)», «Логістика», «Транспортний менеджмент», «Бізнес-логістика» матимуть змогу отримувати практичний досвід управління транспортими процесами та супутнім документообігом за допомогою автоматизованої системи.

Веб-сервіс «Мурашина логістика» вирішує ряд важливих завдань у сфері транспортної логістики, серед яких:

• багатофакторна оптимізація побудови маршрутів;
  • наочне розміщення точок доставки на мапі;
  • план-факт аналізу маршрутів;
  • оперативне коригування змін маршрутів під час їх виконання.

Для роботи з ДУІТ команда «Мурашиної логістики» надає безкоштовний доступ до всіх своїх сервісів, повністю використовуючи можливості системи як у хмарному середовищі, так і у взаємодії з зовнішніми додатками.

«Мурашина логістика» стає партнером кафедри бізнес-логістики та транспортних технологій у забезпеченні практичного досвіду здобувачів.

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю!