Представники «Columbia Shipmanagement»: «Ми керуємося єдиним критерієм — знаннями»

Представники «Columbia Shipmanagement»: «Ми керуємося єдиним критерієм — знаннями»

Продуктивний «плавценз» є невід’ємною умовою успішної кар’єри випускника Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного ДУІТ, тому університет проводить активне співробітництво із вітчизняними та зарубіжними організаціями із влаштування студентів на кадетські програми. І одним із партнерів факультетів судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті є успішна крюїнгова компанія «Columbia Shipmanagement», яка відкриває чудові перспективи для дисциплінованих та старанних студентів практикантів.

Робоча зустріч студентів Інституту із представниками «Columbia Shipmanagement» відбулася в ДУІТ 15 та 16 жовтня 2019 року. Виконавчий директор Одеської філії Машкевич Григорій Леонідович, старший механік Іордатій Павло Павлович, начальник крюїнгового Департаменту Соколова Ганна Миколаївна та координатор кадетської програми Барбінягра Ірина Олександрівна проінформували студентів про можливості та перспективи проходження практики на суднах компанії.

Гості Інституту зробили загальну презентацію діяльності «Columbia Shipmanagement», детально розповіли про умови кадетських програм, оголосили основні етапи конкурсного відбору, а також зробили акцент на  обов’язковому знанні англійської мови. Адже якщо екіпаж є багатонаціональний, а для успішної навігації та оперативної взаємодії потрібно мати ідеальну комунікацію, знання англійської повинно бути на дуже високому рівні. Тому і вимоги компанії виходять далеко за межі «стандартного» для моряків «Marlins test».

«Кадетська мама» Барбінягра Ірина Олександрівна зазначила, що крюїнгова компанія «Columbia Shipmanagement» має у своєму складі три структурні одиниці: «Tsakos», «Peter Doehle», та саму «Columbia Shipmanagement». І якщо перші дві орієнтовані на кандидатів із різним рівнем морської підготовки, то «Columbia Shipmanagement» є останнім ступенем у формуванні Junior officer і  вимагає від студентів достатньо змістовної бази теоретичних знань та певного практичного досвіду.

Під час зустрічі співробітники компанії об’єктивно висвітлили широкі можливості, які можуть відкритися перед студентами морських спеціальностей ДУІТ, розповівши про всі етапи кадетської програми. Проте, підкреслюючи поліваріантність можливостей розвитку для майбутніх  моряків (у розпорядженні компанії понад 15 тисяч плавскладу, які працюють на судах сучасного зразка), Григорій Машкевич категорично заявив: «Ми керуємося єдиним критерієм – знаннями, ви не потрапите до наших компаній ніякими іншими шляхами».

Дану тезу підтвердив і магістр факультету судноводіння Арсеній Бабійчук, який зробив презентацію свого останнього плавання та розповів про три рейси в компанії «Peter Doehle». Студент зазначив, що якщо кадет проводить весь свій вільний час у каюті, а не на капітанському містку, йому навряд чи вдасться отримати позитивний  «аpprise» (рекомендацію для переходу на наступний ступінь програми). Розвиток, здобуття нових знань та досвіду – ось якою повинна бути мета студента-практиканта, інакше йому ніколи не стати офіцером.

На завершення офіційної частини Григорієм Машкевичем була прочитана лекція щодо головних положень Міжнародної конвенції із охорони людського життя на морі (SOLAS), яка збагатила майбутніх моряків практичними та теоретичними знаннями.

«Другим етапом» візиту крюїнгових фахівців стала співбесіда із переможцями факультетського відбору всередині факультету, серед яких було визначено найкращих для участі у подальших етапах відбору.

Керівництво Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного дякує представникам «Columbia Shipmanagement»  за продуктивний візит, а також бажає своїм студентам пройти конкурсний відбір та стати учасниками кадетської програми компанії!

Що ви бажаєте знайти?